Switch almak klavyeyi daha iyi yapar mı?

Spiqy

Decapat
Uzun zaman once bir klavye aldim fakat klavyemin switchlerindeki yay sesinden rahatsiz olmaya basladigim için yeni Switch almayi dusunuyorum. (lube isleriyle ugrasmak istemiyorum) fakat bir klavyeye sadece Switch almak onu ne kadar iyi yapar eskisinden ne kadar kaliteli olur bunlari bilmedigim için bu baslikta gordugunuz soruyu soruyorum. Bir klavyeyi iyi yapan ozellikleri soylerseniz sevinirim.

Klavyem bu.

Kalite bakımından neyi kastediyorsunuz anlamadım ama Switch'ler klavyeyi en önemli kılan şeyler zaten.

Genelde oyun mu oynarınız? yazı mı yazarsınız? yada orta ağırlıklı olarak her ikisini de mi yaparsınız bunları bana söylerseniz size daha iyi yardımcı olabilirim.

Genelde oyun oynarim kalite bakimindan dedigim gibi klavye hakkinda Switch disinda bir şey bilmiyorum yani benim anladigim Switch disinda klavyede cok bir şey onemli degil sanirim rahatlikla alabilirim.

Teşekkürler daha once hiç duymamistim bu Akko'yu kullandiniz mi? Ve daha sonra yay sesi yapmayacak uzun omurlu bir seyse cok guzel olur. Genellikle ritim oyunlarini seven bir insan oldugum için onemli.
Kullanan arkadaşlarım var, sorun yaşamadılar. Öneririm bu yüzden. Uzun kullanımda ne olur onu bilmiyorum maalesef.

Geri
Yukarı