Switch için projeksiyon mu büyük ekran monitör mü?

Rainbow19

Hectopat
Daha fazla  
24 inç monitörüm var PC'de bazen Switch'i de bağlıyorum ama biraz küçük geliyor gibi, 40 inçlik TV var ama her zaman onda oynayamıyorum.

Uzun zamandır araştırıyorum bu konuyu da kaliteli bir projeksiyon almak istiyorum kaliteli olanlar da çok pahalı olabiliyor. 3500 civarında 32 inç 60Hz monitör mü almak daha mantıklı olur 3500'e 1080p projeksiyon mu almak daha mantıklı olur?

24 inç monitörüm var PC'de bazen Switch'i de bağlıyorum ama biraz küçük geliyor gibi, 40 inçlik TV var ama her zaman onda oynayamıyorum.

Uzun zamandır araştırıyorum bu konuyu da kaliteli bir projeksiyon almak istiyorum kaliteli olanlar da çok pahalı olabiliyor. 3500 civarında 32 inç 60Hz monitör mü almak daha mantıklı olur 3500'e 1080p projeksiyon mu almak daha mantıklı olur?

hocam switch bir el konsolu olduğu için ve donanımı buna göre olduğu için ekran büyüdükçe doğal olarak sunduğu görüntünün kalitesi düşüyor. eğer grafik kalitesi sizin için önemli değilse alabilirsiniz.

hocam switch bir el konsolu olduğu için ve donanımı buna göre olduğu için ekran büyüdükçe doğal olarak sunduğu görüntünün kalitesi düşüyor. eğer grafik kalitesi sizin için önemli değilse alabilirsiniz.
oynadığın monitör tv kaliteliyse güzel görünür. donanımı çok iyi değil ama youtubeda videolarda büyük ekran tvlerde fena görünmüyor evde 40 inç 4k tv var bazen onda oynuyorum çokta kötü görünmüyor

Oynadığın monitör TV kaliteliyse güzel görünür. Donanımı çok iyi değil ama YouTube'da videolarda büyük ekran TV'lerde fena görünmüyor evde 40 inç 4K TV var bazen onda oynuyorum çok da kötü görünmüyor

Sizin için bir sorun oluşturmuyorsa alabilirsiniz. Ama Switch'in 2. neslini beklemek daha mantıklı olabilir.

Geri
Yukarı