Sym Orbit 2 50 CC motosiklet alınır mı?

EMRESS26

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. 50 CC bir motosiklet almayı düşünüyorum.Alternatif çok motor var ama bu motor diğerlerine göre bir tık iyi diye söylendi.Bu motor alınır mı alınmaz mı ve tavsiyeleriniz nelerdir? şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alternatif olarak Peugeot Kisbee de önerebilirim. SYM de iyidir ama.

50CC motor alınmaz. Onun yerine adam gibi bir elektrikli bisiklet alın gideceğiniz yere daha hızlı gidersiniz ayrıca benzin, ehliyet, muayene, ceza ve kırmızı ışık derdi falanda yok.
A sınıf ehliyet yoksa gayet de alınır. 60 basan elektrikli bisiklet varsa söyleyin ben de alayım.

Alternatif olarak Peugeot Kisbee de önerebilirim. SYM de iyidir ama.

A sınıf ehliyet yoksa gayet de alınır. 60 basan elektrikli bisiklet varsa söyleyin ben de alayım.

Olmaz mı? Riese Müller Premium elektrikli bisikletler stock olarak 45kmh de gelir hız sınırını kaldırınca 60-70 zorlar ayrıca motorları tork canavarı olduğu için bunları bayır yukarıda yapar.

Alternatif olarak Peugeot kisbee de önerebilirim. Sym de iyidir ama.

Yeni kisbee modellerinde 50km hız sınırı var, eski karbüratörlü modellerde hız limiti kalkıyor.

Sym orbit 50CC modeli kalitelidir ama kisbee daha iyidir.

Olmaz mı? Riese müller Premium elektrikli bisikletler stock olarak 45kmh de gelir hız sınırını kaldırınca 60-70 zorlar ayrıca motorları tork canavarı olduğu için bunları bayır yukarıda yapar.

1681325063226.png

Sen Türkiye'de yaşıyorsun, 20k civarında alacağı en kötü scooter bile daha uygun bir seçenek.

Sen Türkiye'de yaşıyorsun, 20k civarında alacağı en kötü scooter bile daha uygun bir seçenek.

20k ya alıcağın motor maksimum Çin malı olur bayırlarda eline alırsın. Bende motor kulladım biliyorum Yamaha virago 535 vardı motor alacaksanız minimum 200CC tercih edin 200CC aşağısı insanı tatmin etmiyor.

Ayrıca 20K-30K civarına Bosch gen3 motorlu emtbler var. Sabitleyici ile 25km yapıyorlar sabitleyici kaldırınca 40-50 arası bu hızı bayırdada görebiliyor.

20k ya alıcağın motor maksimum Çin malı olur bayırlarda eline alırsın. Bende motor kulladım biliyorum Yamaha virago 535 vardı motor alacaksanız minimum 200CC tercih edin 200CC aşağısı insanı tatmin etmiyor.

Ayrıca 20K-30K civarına Bosch gen3 motorlu emtbler var. Sabitleyici ile 25km yapıyorlar sabitleyici kaldırınca 40-50 arası bu hızı bayırdada görebiliyor.

Link atabilir misin? Biraz bakındım ama pek bir fiyat bilgisi göremedim.

Sahibinden ilan no:1071030398. bu bisiklet eskiden benimdi sattım ve performansı iyiydi tek batarya ile 75km yol yaptım.

Eğer şehir bisikleti bakacaksan bir sürü Bosch motorlu bisiklet var bu fiyat bandında.

Bunlar 50CC almaktan daha mantıklı, rodaj bakım ve ekstra gereksiz şeyler yok. Daha az bakım ile daha uzun yol gider tahminimce. ( lastiklerin büyük olması 50CC motorlara göre ekstra bir avantaj, çukurlarda düşme riskin yok denebilir 😅 )

Ama 200CC motor tavsiyene katılmıyorum, cin malında 200CC kolay erişiliyor ama iş japona gelince insan fiyatlara bakıyor sadece.

Yeni bir Yamaha NMAX 155 kullanıcısı olarak teknolojisi ve gücü beni memnun etti, kişiden kişiye değişir tabii bu durum.

Ama 200CC motor tavsiyene katılmıyorum, cin malında 200CC kolay erişiliyor ama iş japona gelince insan fiyatlara bakıyor sadece.

Bende bajaj pulsar 200 ns vardı. Kaliteli değildi ancak sıkıntıda çıkarmıyordu eğer motor alırsam tekrardan o markayı düşünebilirim.

Yeni bir Yamaha NMAX 155 kullanıcısı olarak teknolojisi ve gücü beni memnun etti, kişiden kişiye değişir tabii bu durum.

Bende virago 535 vardı çok güzel sesli çok torkluydu ancak teknoloji cahiliydi abs falan yoktu. Eski diye sattım gitti. Şimdi de bisikeltten devam :D.

Geri
Yukarı