SypeR Artık Neden Moderatör Değil?

Öncelikle halimi sorup, saydığın için teşekkürü borç bilirim. :)

Bunun için birkaç alt sebep mevcut. Örnek vermem gerekirse okul ve sınav durumumdan dolayı biraz kendi isteğim biraz da zorlama ile bu durum oluştu. Ama meraklanma hala daha ekipteyim, sadece yetkim gözükmüyor. Durumlar (sınavı atlattıktan sonra) tekrar geri döneceğim.

Bu arada ne sınavı diye soracak olursanız önümüzdeki sene YGS ve LYS denen tamamen mantık hatası olan eğitim sistemimizin yine mantıksız ve yanlış bir sınavına hazırlanıyorum. Şu anda elden bu geliyor. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakarya, merkez. Memleketten birilerini daha görmek ne güzel bir şey. :D

İyiyim, şükür. Size olan borcumu nasıl ödeyebilirim peki?

Ek olarak hayata olan borcumu burada bir nebze ödüyorum zaten? :)
Açıkçası Sakarya'yı sevdiğimi söyleyemem özellikle Akyazı. Hep serseri dolu, düzgün insan az var. :)

Açıkçası Sakarya'yı sevdiğimi söyleyemem özellikle Akyazı. Hep serseri dolu, düzgün insan az var. :)
Oraları öyle, fazla yapacak bir şey yok. Merkezde de aynı tipten insan bulması kolay, meraklanma. Okulumun çevresi bir örnek teşkil edebilir mesela? :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı