Painkiller neden artık yetkili değil?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kırdılar beni maalesef @Neşeli Enginar :) Yok ya öyle bir şey değil:) İşlerim aşırı yoğunlaşıyor bu dönemde. Fazla zaman ayıramayacağım maalesef sosyale. Sisteme de zarar vermemek için ayrılmayı tercih ettim:) Bakarsın ilerde yine gelirim kabul ederlerse:)

Bunlar hep o malum kisinin sucu (Simdi tüm modlar düsünüp dursun acaba ben miyim? diye) ahahahhaaa :)
Saka bir yana önceliklerin icin ayrilmissin anladigim kadariyla, ben olsam ben de aynisini yapardim yemin ederim.

Senin zarar verecegin sistem yoluna hali olsun, takma hic. Seviliyorsun :)

Sevgiler :)

Kırdılar beni maalesef @Neşeli Enginar :) Yok ya öyle bir şey değil:) İşlerim aşırı yoğunlaşıyor bu dönemde. Fazla zaman ayıramayacağım maalesef sosyale. Sisteme de zarar vermemek için ayrılmayı tercih ettim:) Bakarsın ilerde yine gelirim kabul ederlerse:)
Geri döneceğin zamana kadar #Rez

Bunlar hep o malum kisinin sucu
Pimi çektin, bombayı bıraktın ortaya:) Hadi hayırlı olsun geri kalanlara🤣
Senin zarar verecegin sistem yoluna hali olsun takma hic. Seviliyorsun :)
Kralsın, cansın eksik olma:)
Geri döneceğin zamana kadar
Eksik olma dostum. Sosyali bırakmıyorum sadece moderatör değilim artık:) Yoksa elimden geldiğince sohbetlere yetişmeye çalışırım:)

Kötü olmuş. En sevdiğim Mod'tu. 😕 ''Konu Dışı'' bölümüne Mod samimiyetini getiren biriydi. Gerçi son dönemde bulunan Mod'lar çok iyi seçiliyor ve konularda aktif olmaları çok güzel. Düşük mesajlı ve beğeni sayılarının olması ayrı güzel. Çünkü egolu olmuyorlar. Ama bu devrim @painkiller ile başladı. Adamsın @painkiller.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı