Çözüldü "system service exception" Mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Halit70

Decapat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhabalar
PS4'ü sattım kasa topladım, her şey güzel olacak derken mavi ekran hatası çileden çıkarttı. Oyun oynarken, nette gezerken ve PS açılır açılmaz mavi ekran hatasına merhaba diyorum. Format sonrası ilk 10 dk içinde güncelleme yaparken de oldu. Yeniden başlatınca geçiyor günde 3 kez falan oluyor. Windows 10 PRO orijinal kullanıyorum.

Sistemim:

İNNO3D GTX 1660 Ti Twin X2
AMD Ryzen 5 2600
MSI B450M PRO-M2
Corsair VS650
2x8 3000MHz G.skill

Çıkan hata tam olarak: system service exception
Kodu: Kernel Security Check Failure

Forumu okudum kadarıyla bu dosya lazım galiba
Minidump dosyam 041719-9859-01.rar

Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar.

Çözüm
Teşekkür ederim. Şimdi bellek tanılama yapıyorum. Dediğinizi yapacağım. Cozulurse yazarım.
Çözüldü.
RAM taramasında bir sorun çıkmadı. Defender cevrimdisi tarama ve tam tarama yaptım. Sonra kasaya kapattım fisten çektim RAM'lerin yerini değiştirdim düzeldi. En azından şimdilik. Umarım bir daha olmaz çok sinir bozucu.
Mavi ekran hatası genelde ram ve hdd yapar 2 slot ram mevcut ise tek slot ram ile deneyin. Yine yaparsa ram leri degistirin diger tekini takın. Yine yaparsa ram slotunu degistirin en son hdd yi. Bir başka hdd mevcut ise onunla deneyin.

Teşekkür ederim. Şimdi bellek tanılama yapıyorum. Dediğinizi yapacağım. Cozulurse yazarım.
Çözüldü.
RAM taramasında bir sorun çıkmadı. Defender cevrimdisi tarama ve tam tarama yaptım. Sonra kasaya kapattım fisten çektim RAM'lerin yerini değiştirdim düzeldi. En azından şimdilik. Umarım bir daha olmaz çok sinir bozucu.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı