System Thread Exception Not Handled Mavi Ekran

MrAlbino

Decapat
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim sorunla karşı karşıyayım bu sıralar birçok mavi ekran hatası alıyorum. Minidump dosyasını yüklemeyi beceremedim. Yardımcı olabilecek var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Atmış olduğum konuda detaylı ne yapmanız gerektiği yazıyor, tek yapmanız okumak akabinde adımları uygulamak.

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar, aşağıda paylaştım.
Windows 10 sürümünüz 2004 değil ise güncelleyin.
DDU ile grafik kartınızın mevcut sürümünü kaldırın ve WHQL sürücü kurun.
Ek olarak kullanmakta olduğunuz Photoshop orijinal mi? Korsan ise kaldırın.

Windows 10 sürüm 2004.
Photoshop korsandı kaldırdım bazı mavi ekran hataları artık gelmiyor fakat SYSTEM_THREAD olan devam ediyor.
DDU ile grafik kartı sürümünü kaldırıp WHQL sürücü kurmayı deneyeceğim fakat ekran kartı AMD Radeon 7870 eski bir ekran kartı WHQL sürücü bulmama yardım edebilir misiniz?

Windows 10 sürüm 2004.
Photoshop korsandı kaldırdım bazı mavi ekran hataları artık gelmiyor fakat SYSTEM_THREAD olan devam ediyor.
DDU ile grafik kartı sürümünü kaldırıp WHQL sürücü kurmayı deneyeceğim fakat ekran kartı AMD Radeon 7870 eski bir ekran kartı WHQL sürücü bulmama yardım edebilir misiniz?
HD 7870 mi? AMD'nin sitesinde 2 tane 7870 sürücüsü var. 7870 XT ve GHz Versiyonu.

DDU ile sürücüyü kaldırıp attığınız linkteki sürücüyü kuruyordum fakat işlem sonunca sürücü kurulurken hata dedi fakat her şey düzgün kurulmuş gibi görünüyor. Ekran çözünürlüğü düzeldi, aygıt yöneticisinde ekran kartı düzgün çalışıyor gözüküyor. Sürücü güncelleştir diyince en güncel sürüm yüklü diyor. Sizce ne yapmalıyım ?

Yeni konular

Geri
Yukarı