System Thread Exception Not Handled Mavi Ekran

MrAlbino

Decapat
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim sorunla karşı karşıyayım bu sıralar birçok mavi ekran hatası alıyorum. Minidump dosyasını yüklemeyi beceremedim. Yardımcı olabilecek var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüyü DDU ile tekrar kaldırıp yeniden kurdum bu sefer hiçbir hata almadan başarılı bir şekilde kuruldu. Fakat BIOS güncelleme işlemini daha önce hiç yapmadığım için çekiniyorum. Şu an kullandığım bilgisayara bir şey olursa kullanıcısı birden fazla olduğu için başka insanların da işlerini aksatmak istemiyorum. BIOS güncelleme konusu biraz gözümü korkutuyor açıkçası, riskli bir işlem midir ?

Profesyonel olarak yardımcı olamam ama son zamanlarda sürekli değişik kodlarla mavi ekran alıyordum. RAM testi değişik disklere defalarca Windows kurarak denemeler sonuç vermedi. Son olarak Windows 2004 sürümünden şüphelendim 1903 sürümünü bulup indirdim artık sorunum yok.
Tabi bunun yanında her şeyi geri çektim NVIDIA'nın şubat sürümünü, BIOS'un daha önceki bir versiyonunu kurdum. PC'yi de komple söküp yeniden birleştirdim.
Deneyebilirseniz başka bir diske 1903 veya 1909 kurup denemeye bir şans verin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı