Çözüldü System volume information virüs müdür?

• Konuyu başlatan Vortox14
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 8B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
V

Vortox14

Ziyaretçi
TOSHIBA belleğime bir pencere çıkıyor ve karışık harfler karşıma çıkıyor, altında da sürücü bulunamadı yazıyor ne yapabilirim? Lütfen yardım edin :(

Son düzenleyen: Moderatör:
TOSHIBA belleğime bir pencere çıkıyor ve karışık harfler karşıma çıkıyor altında da sürücü bulunamadı yazıyor ne yapabilirim? Lütfen yardım edin :(
Senin durumun farklı bir ekran görüntüsü koyar mısın?

:D Özür dilerim ama Windows sürümümde öyle bir program yok, Windows 7 Home Basic, birde virüsü silince System Volume İnfmation diye bir klasör çıkıyor ve dosyalar yok silindi ya !

:D Özür dilerim ama Windows sürümümde öyle bir program yok, Windows 7 Home Basic, birde virüsü silince System Volume İnfmation diye bir klasör çıkıyor ve dosyalar yok silindi ya !
Neden bahsettiğini açıkça yazar mısın?
Hangi program yok ve hangi virüsü ne ile sildin?
Ekran görüntüsü koymayı unutma!

Az önce arkadaş gibi bir dosya çıkıyordu tarattım virusu sildi, arta kalan tek şey bu dosya.

bandicam 2015-05-30 00-00-52-548.jpg

Neden bahsettiğini açıkça yazar mısın?
Hangi program yok ve hangi virüsü ne ile sildin?
Ekran görüntüsü koymayı unutma!
Kendimi ifade edemedım ama ilk programı boşver, Bandicam yükledim oldu bitti esas konuya gelelim. Eset Smart Securty ile taratmadan önce arkadaş gibi bir dosya çıkıyordu. Adı belleğin ismiydi, ona tıklıyorum örneğin bu gibi şeyler çıkıyordu "/sadfdfgfhfgwerwerwerwerwerqqwqqqqpppöööööö" :D Gerçekten, altında da sürücü bulunamadı yazıyordu. Eset ile tarattım "truva atı silindi " diye yazı çıktı. Belleği açtığımda koyduğum resim gibi dosya çıktı ve dosyalar silindi.

Geçmiş olsun ESET ürünleri kullanmakla hayatını hatasını yaptın.
Flash diski Norton, Emsisoft, Kaspersky gibi bir program ile tarat ve recuva ile verilerini kurtarmaya çalış.
Bu her zaman virüsten olmayabilir belleğin kendisinde olan bir bozuklukta buna neden olabilir.

Ekran görüntüsü almak için bandicam kullandıysan "PrtSc" tuşu veya Windows içinde gelen "Ekran Alıntısı Aracı" işini görürdü ama sen bilirsin.

Bilgisayarını mutlaka düzgün bir güvenlik programıyla tam taramadan geçir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı