Çözüldü Taşınabilir HDD'mdeki System Volume Information Gibi Dosyalar Virüs Mü?

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
S

Silinen üye 185173

Ziyaretçi
Selamlar, Visual Studio'yu kurarken hata alıyordum, internetten bir adam bu program ile bir şeyler yaparak sorunu çözüyor falan, ben de kurdum ve diskimde böyle dosyalar olduğunu fark ettim. Normalde görünmüyor bu dosyalar, virüs mü?

1571249271832.png

Mavi boyayla çizdiklerimde virüs olabilir;
1571249339920.png

Klasörü klasör seçeneklerinde bir ayarı açarak dosyaları görmeyi başardım ve Recycle bin klasöründe 486 GB dosya buldu ve şu an siliyorum. (System Volume Information adlı klasör hariç hepsini sildim ve 368 GB yer açtım. Diski 4 yıldır kullanıyorum.)

1571249801835.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
System Volume ve Recovery Windows korunan dosyalarıdır, gizli kutucugu acıldıgında meydana cıkarlar normalde görünmezlerdir, found olan ıse USB dısk veya hardısk chkdsk yapmaya calıstıgında ortaya cıkanlardır, kısaca sorun yok ama yıne de ESET veya Kaspersky ıle taratın, bu screenlerdeki virüs türevi değildir.
System Volume ve Recovery Windows korunan dosyalarıdır, gizli kutucugu acıldıgında meydana cıkarlar normalde görünmezlerdir, found olan ıse USB dısk veya hardısk chkdsk yapmaya calıstıgında ortaya cıkanlardır, kısaca sorun yok ama yıne de ESET veya Kaspersky ıle taratın, bu screenlerdeki virüs türevi değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı