Çözüldü system32.exe virüsü nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheAdems

Decapat
Daha fazla  
Bu virüsü format atmadan nasıl silebilirim? Görev yöneticisinde 20, 23 MB arasında bir RAM tüketiyor. 0.1 ağ tüketiyor. Dosya konumu da C:\Windows. Anti virüs programım Malwarebytes ve bilgisayarı komple taradım ama bu virüsü bulamadı.
  • RAM: 16 GB.
  • Ekran kartı: RX 580 8 GB.
  • İşlemci: Intel Core i5 9400F 2.90GHz
  • Sistem türü 64 Bit.

busorun.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu virüsü format atmadan nasıl silebilirim? Görev yöneticisinde 20, 23 MB arasında bir RAM tüketiyor. 0.1 ağ tüketiyor. Dosya konumu da C:\Windows. Anti virüs programım Malwarebytes ve bilgisayarı komple taradım ama bu virüsü bulamadı.
  • Sistem türü 64 Bit.

Eki Görüntüle 1038089
Bu virüs değil dostum

Hocam, System32 hizmet olarak çalışması tuhafıma gitti. Sanırım hata ya da şaka yapıyorsunuz.

• Sistem türü 64 Bit.

Eki Görüntüle 1038089
Bu bir sistem dosyası. Senin bilgisayarındaki uygulamayı açmaya yarar diye biliyorum. Silersen PC çöpe gider. Sakın silme. Bana da biraz troll bir konu gibi geldi ama neyse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs değil bu. Sakın silmeyin. Malwarebytes bulmadıysa yoktur.

Virüs olabilir aslında. System32 hizmet olarak çalışıyor mu?
Normalde "System" diye geçiyor görev yöneticisinde.

Bu adamın System32 olarak geçiyor. Virüs gibi. Tam tarama yapın:

Yeni konular

Geri
Yukarı