System32 ve SysWOW64 DLL dosyaları birbirine karıştı

Ali Demir

Hectopat
Yer
Taksim, Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarıma Epic Games kurdum. 0xc000007b hatası verdi. Ben de cahil gibi internette ki videolarda ki DLL'leri System32 ve SysWOW64 klasörlerine kopyaladım ve düzelme olmadı. Tüm dosyalar çorba oldu, birbirine karıştı. Bunun çözümü nedir bilen var mıdır? Müzisyenimi ses paketlerim var. Format atmak istemiyorum, projelerim çöpe gidecek.

Rapor oluşturun 0xc07b hatası aldığınız uygulama için. Elle DLL de atmayın.

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarıma Epic Games kurdum. 0xc000007b hatası verdi. Ben de cahil gibi internette ki videolarda ki DLL'leri System32 ve SysWOW64 klasörlerine kopyaladım ve düzelme olmadı. Tüm dosyalar çorba oldu, birbirine karıştı. Bunun çözümü nedir bilen var mıdır? Müzisyenimi ses paketlerim var. Format atmak istemiyorum, projelerim çöpe gidecek.

Dosyaların yedeğini al ve format at.

Neden üzgün attınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow kodunu kullan çözülecektir. Not: Bu kod bozuk sistem dosyalarını, eksik sistem dosyalarını vb. dosyaları düzeltir DISM aracınıda kullanabilirsin.

Hocam format atmak istemiyorum diyor anlayabiliyor musun?

Ama sisteme elle DLL dosyası atmanın bedeli formattır.

Hayır öyle bir şey yok. DISM aracı ile çözülebilir SFC /scannow koduyla çözülebilir otomatik onarımla da çözülebilir lütfen yanlış konuşma.

@ruzgaraz konu sahibi konuya gir çık yapmayı bırakıp elle attığı DLL dosyalarının isimlerini söylerse kurması gereken paketleri ona söyleyerek sorunu rahatça çözebiliriz.

Banladılar yanlış konu açtım diye. Epic Games düzeldi ama bu sefer GTA 5 giremiyorum.

Hayır öyle bir şey yok. DISM aracı ile çözülebilir SFC /scannow koduyla çözülebilir otomatik onarımla da çözülebilir lütfen yanlış konuşma.

Düzelmedi, onu yaptım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı