SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION mavi ekran hatası

mardabuzbuz

Femtopat
Daha fazla  
Daha önce de bu konuyla alakalı konu açmıştım ancak hala mavi ekran hatası almaya devam ediyorum. Neredeyse her gün bu hatayla karşılaşıyorum. Tekrardan minidump dosyalarını ekliyorum.

MINIDUMP

Hata almanız çok normal, önceki konularınızda dediğimiz hiçbir şeyi yapmamışsınız çünkü. Memtest yapın. BattlEye kaldırın.

Her gün mavi ekran alıyorum demişsiniz, bir tane minidump dosyası var. Neden?

Hata almanız çok normal, önceki konularınızda dediğimiz hiçbir şeyi yapmamışsınız çünkü. Memtest yapın. BattlEye kaldırın.

Her gün mavi ekran alıyorum demişsiniz, bir tane minidump dosyası var. Neden?

Memtest yaptım bir sorun çıkmadı.
Bilgisayarımda BattlEye kullanan bir oyun veya BattlEye bulamadım.
Bütün minidump dosyalarını atmaya gerek duymadım. Buraya hepsini ekliyorum.
BÜTÜN MİNİDUMPLAR

BattlEye burada, içinde bir uninstaller olması lazım. Easy Anti Cheat'i de kaldırın. Memtest'in sonuçlarını atmadığınıza göre sorun çıkmadı sanıyorum.
Kod:
C:\Program Files (x86)\Common Files\BattlEye

Deminkilere ek olarak ekran kartınızın sürücülerini DDU ile kaldırıp sitesinden güncelleyin.

BattlEye burada, içinde bir uninstaller olması lazım. Easy anti-cheat'i de kaldırın. Memtest'in sonuçlarını atmadığınıza göre sorun çıkmadı sanıyorum.
Kod:

Deminkilere ek olarak ekran kartınızın sürücülerini DDU ile kaldırıp sitesinden güncelleyin.

Güvenli modda DDU ile kaldırıma ve güncellemeyi yaptım BattlEye unistaller yoktu dosyaları sildim. Memtest'de bir sorun çıkmadı. Eğer mavi ekran alırsam bildireceğim.
Güvenli modda DDU ile kaldırıma ve güncellemeyi yaptım BattlEye unistaller yoktu dosyaları sildim. Memtest'de bir sorun çıkmadı. Eğer mavi ekran alırsam bildireceğim.

BattlEye burada, içinde bir uninstaller olması lazım. Easy Anti-Cheat'i de kaldırın. Memtest'in sonuçlarını atmadığınıza göre sorun çıkmadı sanıyorum.
Kod:

Bütün adımları uygulamama rağmen tekrar mavi ekran aldım. Minidump dosyasını ekliyorum.
MINIDUMP

Son düzenleme:
BattlEye hala görünüyor, kaldırmak için bunu kullanın.
https://www.battleye.com/downloads/UninstallBe.exe

Ekran kartı sürücünüzü nasıl güncellediniz? Kaspersky indirip sisteme tam tarama yapın, bulunan zararlıları silin.

Verdiğiniz program ile kaldırma işlemini yaptım.
Ekran kartımı güncellemeden önce DDU ile güvenli modda kaldırdım. Daha sonra NVIDIA'nın sitesinden ekran kartıma uygun sürücüyü hızlı kurulum seçeneği ile kurdum.
Kaspersky ile tam tarama gerçekleştirdim bir sorun çıkmadı.
Eğer mavi ekran alırsam tekrar minidump dosyalarını paylaşacağım.
Tekrardan mavi ekran hatası almaya başladım maalesef. Minidump dosyalarını ekliyorum.
MINIDUMP

Son düzenleme:
Depolama birimlerinizin ve ekran kartınızın modelini belirtin. Ve Windows'u son sürüme güncelleyin.

ASUS TUF GTX 1660 Super OC.
Adata SU630 480GB.
Son gelen güncellemeyi ekliyorum.
Not: Güncelleme isteğe bağlı kalite güncellemesi olarak geldi.

1606803826571.png

Son düzenleme:
İsteğe bağlı olarak görünmemesi lazım, Windows sürüm güncellemesi çünkü. Onu yapın. Adata SSD Toolbox'ı indirip SSD'nin varsa FW güncellemesini yapın. Ekran kartı OC model mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı