Çözüldü SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION Mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SulimaNx

Picopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 haftadır mavi ekran sorunu alıyorum. Oyun oynarken hiçbir sorun yok ama film veya YouTube'dan bir şeyler izlerken 1 veya 2 saat sonra hata veriyor. RAM'lerde sorun olabilir diye duydum bende Memtest86 ve Windows'un kendi RAM tarama uygulamasından tarattım hiçbir sorun çıkmadı. Minidump dosyalarını ekliyorum. Şimdiden ilgilenen herkese teşekkürler.

Minidump dosyaları

Çözüm
RyzenMaster, Vanguard ve ASUS'a ait bütün uygulamaları kaldır. BIOS'unu güncelle buradan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DDU rehberini uygulayıp ekran kartın için recommended WHQL sürücüyü kur. DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi

Chipseti ve ağ sürücünü de güncelle buralardan.

CMD'yi yönetici olarak başlatıp SFC /scannow komutunu gir, Windows Update güncellemelerinin tamamını yap. Sonuçları bildirmeyi unutma.
RyzenMaster, Vanguard ve ASUS'a ait bütün uygulamaları kaldır. BIOS'unu güncelle buradan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

DDU rehberini uygulayıp ekran kartın için recommended WHQL sürücüyü kur. DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi

CMD'yi yönetici olarak başlatıp SFC /scannow komutunu gir, Windows Update güncellemelerinin tamamını yap. Sonuçları bildirmeyi unutma.

Çözüm

Öncelikle çok teşekkür ederim. Dediğiniz her şeyi yaptım, şu an için bir sorun görünmüyor yine aynı hatayı alırsam sizinle paylaşırım.

Geri
Yukarı