"SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED" mavi ekran hatası

ayrandöner

Decapat
Yer
Türkiye, Bursa
Daha fazla  
Arkadaşlar, NVIDIA'nın yeni driverlarını indirmeden önce PC'mde mavi ekran vs. bir şey olmuyordu. Son günlerde PC çökmeye başladı. Nedenini ise bilmiyorum.

Hatta bugün "466.77" driverını kurarken mavi ekran aldım "SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED" hatası aldım. Birkaç gün önce ise "DPC_WATCHDOG_VIOLATION" hatası aldım.

Ekran kartım: RTX 2060.
İşlemcim: AMD Ryzen 5 2600.

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA 466.63 sürücüsü sorunluydu. O yüzden birkaç kez mavi ekran almışsınız. Diğer mavi ekranı ise 466.63 sürücüsünden 466.77 sürücüsüne geçerken mavi ekran almışsınız. 466.77 sürücüsüne geçerken mavi ekran alan kişileri gördüm. Tek siz değilsiniz.

Şu an 466.77 sürücüsü ile mavi ekran almıyorsanız bu sürücüde kalın. Yani hiçbir şey yapmanıza gerek yok.

Tekrar mavi ekran alırsanız minidump dosyasını paylaşın. Dosyayı incelerim ve sizin ne yapmanızı gerektiğini söylerim.

NOT: Mesajımı başka bir konudaki mesajımdan kopyaladım. Aynı şeyler burada da geçerli.

NVIDIA 466.63 sürücüsü sorunluydu. O yüzden birkaç kez mavi ekran almışsınız. Diğer mavi ekranı ise 466.63 sürücüsünden 466.77 sürücüsüne geçerken mavi ekran almışsınız. 466.77 sürücüsüne geçerken mavi ekran alan kişileri gördüm. Tek siz değilsiniz.

Şu an 466.77 sürücüsü ile mavi ekran almıyorsanız bu sürücüde kalın. Yani hiçbir şey yapmanıza gerek yok.

Tekrar mavi ekran alırsanız minidump dosyasını paylaşın. Dosyayı incelerim ve sizin ne yapmanızı gerektiğini söylerim.

Not: Mesajımı başka bir konudaki mesajımdan kopyaladım. Aynı şeyler burada da geçerli.
Sağolun, PC'yi 2020 Aralıkta aldım normalde hiç sorun çıkarmazdı, bir gün canlı dersteyken bilgisayar kendiliğinden gitti. Sürücülerde bir sorun olduğunu düşündüm çünkü daha önce 1 kere bile mavi ekran vermedi.

NOT: Mesajımı başka bir konudaki mesajımdan kopyaladım. Aynı şeyler burada da geçerli.
DDU ile driverı sildim tekrar kuruyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı