Türkiye'de Toyota AE86 Bulma

ErayNAS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Türkiye'de bahsettiğim araçtan var mı? Varsa ne gibi bir miktara bulabilirim? Yoksa dışarıdan ne kadara alabilirim?

Ben 6 ay kadar önce sahibinden.com'da bulmustum kasa olarak ama satmışlar. Yurt dışındansa yarış arabası olarak getirebilirsin ancak lisans falan gerekiyormu bilmiyorum. Onu ögrenirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ankarada 1 adet AE85 ve 2 adet AE86 var sahibinden üzerinden arayıp 1 tane AE85 ve AE86 satılık olduğunu görebilirsiniz 3 araçta TR plakalıdır.

İnitial D adlı anime sağolsun AE86 ve S30 hastasıyım.

Ankarada 1 adet AE85 ve 2 adet AE86 var sahibinden üzerinden arayıp 1 tane AE85 ve AE86 satılık olduğunu görebilirsiniz 3 araçta TR plakalıdır.
Aradım fakat bir adet ae86 bulabildim, oda stok değil 75.000 gibi bir fiyat istiyor.

Arkadaşlar Türkiye'de bahsettiğim araçtan var mı? Varsa ne gibi bir miktara bulabilirim? Yoksa dışarıdan ne kadara alabilirim?

AE86 ile ilgileniyorsan iyi bir zevkin var demektir. AE86 ile ilgili sunları soyleyebilirm. Turkiyeye zamanında 2 parti halinde yaklasık 150 tane civarı ae86 gelmis sanırım. Trueno kasası turkiyeye ithal edilmemis hic. Ama sonradan trueno cevrilip yanan ve su andada cevrilmeye devam eden bir trueno hatchback var. Aracı bulsan bile sıkıntı cekicegin konu motor degil arabanın kasası olur cunku 30 yasına dayanmıs bir araba sonucta, kotu durumlarda kaldıgından kasası pas curuk icerisinde. Tam emin degilm ama belki arabayı yurt dısından klasik araba sınıfında getirebilirsin klasik araba ithali yapanlarla gorusmen lazım. Benim tanıdıgım bir abimin ae86 levin hatchback'i var 4age motorlu gercekten emek verilip yapılmıs bir arac bir ara sahibindende satıktı sanırım drift icin ozel yarıs arabası diye.
Bir de su an satılık bir ae86 daha var malum sitede toyotanın klasik arabalar kategorisine girersen gorursun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı