T.C. Kimliği ve e-Devlet'i buldular

Arkadaşlar sınıftaki kekolar bilmiyorum nasıl buldular ettiler herkesin bulmuşlar benim babamın T.C.'sini ismi soyadını kütüğünü ve oturduğumuz evin ikematgahını kadar bulmuşlar noktasına kadar söyledi. Ne yapabilirim bu durumda? Başıma bir şey gelirse babamın ismini bile bilmiyorlardı kimse nasıl olabiliyor geçen gün bir hocanın da buldular hocada tedirgin oldu sonra bir anda laf değiştirdi çocuk.

Hocam tedirgin olduğum adresimizi bulmuş. Yav nasıl insan bunlar.
Hocam emin olun bu konulardan bolca açılıyor. Hatta şu an konuştuğumuz konunun altında bulunan benzer konulara bakın. Bolca var bunlardan. Sadece buluyorlar ama ve genelde yaşları küçük oluyor.
1683905841026.png

Malum veriler internette peynir ekmek gibi dolaştığı için.

Arkadaşlar sınıftaki kekolar bilmiyorum nasıl buldular ettiler herkesin bulmuşlar benim babamın T.C.'sini ismi soyadını kütüğünü ve oturduğumuz evin ikematgahını kadar bulmuşlar noktasına kadar söyledi. Ne yapabilirim bu durumda? Başıma bir şey gelirse babamın ismini bile bilmiyorlardı kimse nasıl olabiliyor geçen gün bir hocanın da buldular hocada tedirgin oldu sonra bir anda laf değiştirdi çocuk.

Hocam tedirgin olduğum adresimizi bulmuş. Yav nasıl insan bunlar.

İstediğin kişinin T.C.'sini kütük bilgilerine kadar bulmak artık 2 dakikanı bile almıyor 20 saniye sorgu atmana bakıyor 10 yaşındaki çocukların elinde bile panel var maalesef, eğer tehdit durumu varsa ailenize anlatın elinizde kanıt varsa savcılığa suç duyurusunda bulunun kanıt yoksa boşa uğraşmayın hiçbir sonuç alamazsınız.

Korkmanızı gerektirecek bir durum yok ellerindeki bilgiyle hiçbir şey yapamazlar en fazla evine yemek gönderirler bu kadar yok bomba ihbarıymış hücre eviymiş artık bunları yemiyor polisler. Siz sadece ben bunları zaten biliyorum deyip geçin.

Hocam korkmayın adresinizi bilse ne olacak.

Geri
Yukarı