T.C. kimlik numarası bilgisi ile ne yapılabilir?

tekken12

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Discord'dan biri ismini söyledi, ismin bu mu dedi ben de evet dedim. Sonra adam benim T.C. Kimliğimi anne T.C.'mi, baba T.C.'mi adresimi falan yazdı. Bu bilgiler ile ne yapılabilirler?

Siyasi partilere üye yapabilir başkada bişrşey yapabileceğini sanmıyorum soy ağacınızı çıkarabilir kütüğünüze bakar belki.

10 TL’ye panel çekmiş kendini havalı sanıyor. En fazla E-Okulunuza girer. TC her yerde geziyor artık.

Arkadaşlar Discord'dan biri ismini söyledi, ismin bu mu dedi ben de evet dedim. Sonra adam benim T.C. Kimliğimi anne T.C.'mi, baba T.C.'mi adresimi falan yazdı. Bu bilgiler ile ne yapılabilirler?

Hiçbir şey yapamazlar. Max 13 yaşındakiler kendilerini hacker sanıyorlar.

Sahte bomba ihbarı falan gönderebiliyorlar. CC parasıyla yemek söyleyip gönderebiliyorlar. Kim bunu size söylediyse ona bunu polise şikayet edeceğinizi söyleyin g*t korkusundan geri basar zaten. Hepsi küçük çocuklar. Panel alıp sonra insanlara hava atıyorlar.

Bir şey olmaz eskisi kadar mühim değil Max fotoğraf bulup şantaj yaparlar engelle gitsin.

Geri
Yukarı