T128 ile T150'nın farkları nelerdir?

First One

Hectopat
Daha fazla  
T128 ile T150 arasında pedal hariç farkları nelerdir? Ve T128 t3pa veya t3pm pedalını hiçbir farklı eklenti olmadan kullanabilir miyiz?

T128 T150'ye göre çok daha kompakt bir base'e sahip ve Thrustmaster ne yazık ki yeni base'leri düzgün bir şekilde kompakt yapamamış. Bu yeni base'lerin (T128 ve T248) eski base'lere göre arıza oranları daha yüksek (T300, T150, T500). T128 daha yeni bir model olduğu için T150'den daha uzun süre güncelleme almaya devam edecek. FFB gücü olarak çok yakınlar. İkisinin de pedalları plastik olduğu için hissiyat bakımından oldukça kötüler ancak T128 Hall-Effect sensörü kullandığı için T150'den daha iyi bir konumda. Burada seçim size kalmış ancak ben 2. el T150 Pro almayı tercih ederdim. 2. sorunuzun cevabı ise, Thrustmaster ekosistemine dahil olan her pedal setini ve vitesi bu base'lere sorunsuz bir şekilde ekstra bir alet gerekmeden takabilirisiniz.

Tamam hocam zaten ikisini de ikinci el almayı düşünüyordum ama T128 daha mantklı geliyordu T128 de daha az fiyata 3 4 aylık ürünler vardı T128 daha mantıklı geliyordu vardı. Bir de T128'in direksiyonu aşırı küçük mü FFB'si G29'dan iyi mi yoksa DFGT ile mi eşit bir de iki direksiyon setini kullandınız mı?

Geri
Yukarı