T128 mi T150 mi G29 mu?

uuryuishida

Femtopat
Daha fazla  
Bütçem bu direksiyonlara yetiyor. İkinci ele hiç bulaşmak istemiyorum. T150'nin pro modeli bulunmadığı için, debriyajsız pedal takımı olan modelini alabilirim. Ancak T128 gibi yeni çıkmış bir ürün de var. Ama G29 alırsam vites de alabiliyorum. Bu üç set arasındaki en iyi hassasiyet hangisindedir? G29 muazzam sesli diyen de var, adam akıllı ffb ayarı çekersen rahatsız etmez diyen de var. Hangisini tercih etmeliyim?

Hassasiyet olarak tabii ki kayışlı sistemler(T128, T150 hibrit sistem yarı kayış yarı dişli) daha iyi ancak ETS 2 gibi oyunlar oynayacaksan G29 al derim, keyfi vitesle beraber çıkıyor. Yarış oyunları için için Thrustmaster bakabilirsin (genelde yarış oyunlarinda F1 kulakçıkla vites kullanıldığı için manuel vitesi aramazsın)

Bir de Thrustmaster'e vites almak istesen TH8s 4000TL, bir de pedal almak zorundasın t3pa 6200TL. Vites ve pedala neredeyse bir set parası daha veriyorsun. 3D baskı vites ve pedal demeyin daha önce kullandım markaların ürünü gibi hissiyat ve sağlamlık yok...

Son düzenleme:
Hassasiyet olarak tabii ki kayışlı sistemler(T128, T150 hibrit sistem yarı kayış yarı dişli) daha iyi ancak ETS 2 gibi oyunlar oynayacaksan G29 al derim, keyfi vitesle beraber çıkıyor. Yarış oyunları için için Thrustmaster bakabilirsin (genelde yarış oyunlarinda F1 kulakçıkla vites kullanıldığı için manuel vitesi aramazsın)

Bir de Thrustmaster'e vites almak istesen TH8s 4000TL, bir de pedal almak zorundasın t3pa 6200TL. Vites ve pedala neredeyse bir set parası daha veriyorsun. 3D baskı vites ve pedal demeyin daha önce kullandım markaların ürünü gibi hissiyat ve sağlamlık yok...
Ets, forza, asetto oynamak için alıyorum. Ama korktuğum şey g29'un çok fazla ses yapması. Diğer odalara kadar gidebilen bir sesle çalışıyor diyorlar ama emin değilim. Peki vitesi boşverip direksiyon hassasiyetine ve ses yüksekliğine bakarsak hangisini tercih etmeliyim?

ETS, Forza, asetto oynamak için alıyorum. Ama korktuğum şey G29'un çok fazla ses yapması. Diğer odalara kadar gidebilen bir sesle çalışıyor diyorlar ama emin değilim. Peki vitesi boş verip direksiyon hassasiyetine ve ses yüksekliğine bakarsak hangisini tercih etmeliyim?

Tabii ki T500 RS GT. Şaka bir yana. G29'u internet Kafe'de deneyimlemiş bir T300 RS GT kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim: G29'dan uzak durun.

Geri
Yukarı