T4400 Sisteme Hackintosh Kurmak

AdemCLK

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bana bu özelliklere hackintosh kurup kuramayacağımı söyleyebilir misiniz?

28Dan2.png

A59z1q.png

zr6MjO.png

Yükleyemesem bile benzetebilir miyim en azından? Öyle bir program varsa yazabilir misiniz?
Laptop bu arada, bilgisayar 32 bit.(64 tabanlı işlemci)

Son düzenleyen: Moderatör:
Rehberleri dikkatlice incele.
ABi sağolun şuan diske yazıyorum yarın deniycem nasip olursa.Bir sorun olursa buraya mı yazıyım yeni konu mu açıyım ?

@montezuma abi ben iatkos s3 v2 indirdim ama usb ile nasıl boot etcem yapamadım.Bir türlü

usb ye yazdım fakat boot edemiyorum technopatta gördüm chameleon laboot edin onu yapamadım

Burdaki herşeyi yapıyorum ama flash bootable olmuyor.

iAtkos S3'ü 4GB'tan büyük flash'a açabilirsiniz. 8 GB Flash olabilir. USB HDD olabilir. Ya da son alternatif, sisteminizdeki hdd'nin bir bölümünü (8-10 GB) ayrı bölüm olarak ayarlayıp buraya açabilirsiniz.
Açmak için Transmac'i kullanabilirsiniz. Transmac'i indirip yönetici olarak çalıştırın. Flash belleğin üzerine sağ tıklayıp "Format to image files" gibi bir seçenek var. Onu seçerek iso dosyasını gösterin ve format atılsın.
Tabi bu işlemden sonra Flash bootable olmaz. Boot edebilmeniz için ya iAtkos DVD'sinin boot menüsünden Flash'ı seçmelisiniz, ya da Windows'a Chameleon kurup o boot menüsüyle Flash'ı seçersin. Windows'a chameleon kurarsan kaldiramayabilirsiniz bir daha. (Formatlama hariç tabi) o şekilde multiboot kullanabilirsiniz Windows'u.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı