T50 Usb Okumuyor

kemal çağlar

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul Bayrampaşa
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
T50 kullanıyorum. Ara kablo ile telefona flash bellek takıyorum okumuyor. Android marketten bir kaç uygulama yükleyip denedim olmadı. Kesin çözüm var mı ?

@Recep Baltaş abi bilgin varsa yardımcı olur musun ?

Son düzenleme:
Evet ara sıra OTG kablolarında bu sorun oluşabiliyor. Tam çözümünü hiç bulamadıysam da OTG kablosunu yavaşça oynatarak başarıya ulaşabileceğini düşünüyorum :)

Teknoseyir incelemesinde olmadığı söylenmişti diye biliyorum. Çemkirmene gerek yok demek öyle aklımda kalmış. İnsanlık hali neticede.

OTG desteği yoksa klavye ve mouse nasıl bağladım.
Kardeş öyle aklımda kalmış, insanlık hali diyorum hala üstüne gidiyorsun. Şimdi araştırdım. Donanımsal olarak bulunmakla birlikte yalnızca yazılım olarak 3.parti uygulamalarla Otg çalışıyormuş. Çözümü inşallah bulursun. Daha da aynı tavırda mesaj yazarsan üslubum değişir bilesin.

Evet ara sıra OTG kablolarında bu sorun oluşabiliyor. Tam çözümünü hiç bulamadıysam da OTG kablosunu yavaşça oynatarak başarıya ulaşabileceğini düşünüyorum :)
Evet tam bağlandı oldu. Sonra OTG programı durdu dedi. NTFS or FAT32 diyor. USB zaten NTFS.

USB belleğini FAT32 ile biçimlendirmeyi dene. Çünkü FAT32 4 GB'tan küçük boyutlu dosyaları desteklediğinden kullanımı daha kolay olacaktır.
Arkadaşım içinde bir sürü dosya var. Filmlerim Okul programları vs..

Başka bildiğiniz bir program var mı ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı