T60 klavye alınır mı?

Bütçe
800

Thekabuzz

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı
Hocamlar size iki link vereceğim kuzenim ben klavye alacağım diye o da istedi. Bütçesi bayağı azmış. Ben de böyle şeylerden anlıyorum diye bana sordu ama ben bir şey demeden önce bir de siz değerlendirin. Klavye bu birinci link yalnız blue Switch ikincisi red Switch.

Link1:VOOKA Trol Blue Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 TuÅlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Link2:VOOKA Trol Red Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 TuÅlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Hocamlar size iki link vereceğim kuzenim ben klavye alacağım diye o da istedi. Bütçesi bayağı azmış. Ben de böyle şeylerden anlıyorum diye bana sordu ama ben bir şey demeden önce bir de siz değerlendirin. Klavye bu birinci link yalnız blue Switch ikincisi red Switch.

Link1:VOOKA Trol Blue Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 TuÅlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Link2:VOOKA Trol Red Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 TuÅlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bende var herhangi bir sorun yaşamadım güzel klavye.

Yok dostum bende senin düşüncen ile yolla çıkmıştım gerçekten parasını hak ediyor

Kanka klavye tuş hisisyatı normal mekaniklerden daha hasas değil mi?

Şu an sorun yaşamaman yarın yaşamayacağın anlamına gelmez.

Yani anahtar cümleler kullanarak konuşuyorsunuz sabit cevap verebilir misiniz yani parasını hak ediyor ya da çöp

Tabii hocam 3 k para bayılıp klavye alınca aynı sorun yine olmayacağı ne malum? Oda plastik sonuçta altın değil.

Onda sorun yaşama ihtimalin yüzlerce kat düşük çünkü. Mevzu ihtimaller. Yeryüzünde sorun çıkarmayan bir alet geliştirilemedi henüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı