T60 klavye alınır mı?

Bütçe
800
Klavye dediğiniz 8 ay sorunsuz olunca yüceltilen bir şey değildir. 20 yıldır sorunsuz çalışan klavyeler biliyorum (yeni klavyeler için geçerli değil).

Hayatında hiç klavye kullanmayınca güzel geliyor demek ki. Alıntıdır

20 yıl kulanılan HP Basic memran klavyeden mi bahsediyorsun

Klavye dediğiniz 8 ay sorunsuz olunca yüceltilen bir şey değildir. 20 yıldır sorunsuz çalışan klavyeler biliyorum (yeni klavyeler için geçerli değil).

Hayatında hiç klavye kullanmayınca güzel geliyor demek ki. Alıntıdır

Kanka bu çok ağır oldu adama öyle denilirmi?

Bütçe arttırdığına kesinlikle değer.

Kanka bu da çok güzelmiş acaba bunu kendime mi alsam peki renk değişiyor mu?

Anladığım kadarıyla sadece mavi var. Fiyatında fazlasıyla iyi klavye.
hocam keşke diğer renklere dönseydi valla onu değil bunu alırdım ama ben sadece normal renk istemiyorum

T60 değiştiriyor bazı markalarda driver oluyor istediğin gibi özelleştirebiliyorsun

İşte T60'ın gözüme girme sebebi o bir sürü renk modu var bir de onun programı var klavyeye istediğin renkleri istediğin özellikleri ekleyebiliyorsun

Hocam keşke diğer renklere dönseydi vallahi onu değil bunu alırdım ama ben sadece normal renk istemiyorum

İşte T60'ın gözüme girme sebebi o bir sürü renk modu var bir de onun programı var klavyeye istediğin renkleri istediğin özellikleri ekleyebiliyorsun

Evet sırf klavyeyi ezmek için elinden geleni yaptılar driver olan klavye modelini bulup sana link atacağım fiyat farkı olabilir emin değilim şimdiden belirtmek isterim

Yeni konular

Geri
Yukarı