Taahhütsüz İnternet Tavsiyesi

FuKaGa

Hectopat
Daha fazla  
2 yıldır yalın TTNET paketi kullanıyordum. Bu ay bitti ve 59 TL'lik paketim 95TL olarak yansıdı. Ben 2 ay veya 3 ay sonra taşınacağım. Taşınana kadar 25 GB AKK'li pakete 95TL vermek durumunda kalacağım. Bunun yerine şuanda 2 - 3 aylık taahhütsüz kullanabileceğim 60TL civarında bir paket önerir misiniz ? Ben 2 - 3 ay sonra bu abonelikden çıkarken herhangi bir + ücret ödemeyeceğim bir sorunla karşılaşmayacağım ve aynı zamanda geçiş sırasında da çok fazla beklemeyeceğim ve bağlantı ücreti ödemeyeceğim bir paket öneririseniz çok sevinirim. Bir de yalın internet kullanmak durumundayım.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Taşınma durumunda bölgede altyapı yoksa taahhüt iptal oluyor diye biliyorum. İmzaladığınız sözleşmede yazıyor. Taşınacağınız yer belliyse altyapıya sitesinden bakabilirsiniz. Ben 1 yıl daha taahhütüm varken taşındım 65 liraya fiber kullanırken şuan kurulum ücreti modem ücreti falan diye 75₺ ödüyorum üstelik burada sadece ADSL olduğu için ADSL kullanmak zorunda kalıyorum ve modem almam gerekti bunun için. Modemde rezalet 16mbiti geçtim 5mbit aldığımda şükrediyorum. Bunları da göz önüne alın. 6 ay sonra taahhüt bitecek 1 yıl daha modemin taahhütü var bu seferde hayırlısı bakalım...

Herhangi bir firmadan uygun paket bulun, taahhüt verin. Taşınırken de interneti taşıtırsınız.

AKK denilen olay an itibari ile benden kalktı.herkese kotasız günler dilerim.

Türknet kullanıyorum bugün aradılar kotanızın tamamen kalkması için size özel dediler ve kabul ettim.
Aklıma takılan tüm soruları sordum. ücret tarifesi hız düşmesi ve özelikle taahhüt olayını sorduğumda, her şey anlaştığımız gibi sadece AKK kalktı denildi.

59.90 ödüyorum 16MB+1000 dakika ev için telefon hakkım var. (Telefon kullanmıyorum )
Yaptığım download testlerinde 1.7'yi görüyorum upload 1mb. Şimdiye kadar hiç bir sıkıntısını görmedim. İnşallah böyle devam eder.

AKK denilen olay an itibari ile benden kalktı.herkese kotasız günler dilerim.

türknet kullanıyorum bugün aradılar kotanızın tamamen kalkması için size özel dediler ve kabul ettim.
Aklıma takılan tüm soları sordum. ücret tarifesi hız düşmesi ve özelikle taahhüt olayını sorduğumda,herşey anlaştığımız gibi sadece AKK kalktı denildi.

59.90 ödüyorum 16mb+1000 dakika ev için telefon hakkım var. ( telefon kullanmıyorum )
Yaptığım download testlerinde 1.7'yi görüyorum upload 1mb. şimdiye kadar hiç bir sıkıntısını görmedim.inşallah böyle devam eder.
Ciddi mısınız bende Türk net kullanıyorum arayıp söylersem bende alabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı