Taahhütsüz İnternet Tavsiyesi

mrtconcon

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iki üç ay için uygun fiyatlı 16 Megabit hızı civarında bir firma veya paket var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben araştırdığımda yanında modem vermiyorlardı. 50 60 tl civarına modem bulursanız Turknet tavsiye ederim. Keşke modemi kiralama parasını verip satın almayla uğraşmasak. Turk Telekom gibi bir yaz paketinde hepsi bir olsa.

Şu an Türk Telekom özelleştirildiği için hatlar da özel sektöre açık ve firmalar altyapı desteğini devletin zamanında döşediği telefon ve internet hatlarını kiralayarak sağlıyor. Yani şu an aslında firmasal olarak ben bir fark görmüyorum. Bütün firmalar kendi döşediği hatlar haricinde ortak devletin döşediği hattı yani altyapıyı kullanıyor. Millenicom, Türk Telekom, Superonline kullandım hiçbir fark yok bana gelen internet hızı 16 üzerinden 10 mbps o da ana merkeze uzak olduğumdan güç kaybı. O yüzden taahhütsüz fiyatı en ucuz ve firma güvenliği ve müşteri hizmeti olanağı bakımından Türknet uygun gözüküyor.
Hatta şöyle bir ekleme yapayım, Türk Telekom'un müşteri hizmetleri ve ücret tarifelendirmesi fiyasko, benim deneyimim bu şekilde oldu. Taahhütlü olarak en memnun Superonline kullandım, şu an taahhütsüz olarak da Turknet deneyeceğim sanırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı