Taahhütsüz internetin avantajı nedir?

Gezegenn34

Yoctopat
Başlıkta da yazdığım gibi taahhütsüz internetin ne avantajı var? Yoksa tek avantajı interneti istediğin zaman iptal etmek mi? Mesela fiyat konusu.

Millenicom ile ilgileniyorum. Galiba bunda taahhüt yok. Lakin buna geçip sonra zam gelirse Superonline'dan daha fazla para öder miyim diye düşündüm.

Taahhüt sunmayan kişi kalitesine güveniyordur. Şahsen 1.5 yıl TurkNet kullandım daha bu kadar rahat internet kullandığımı hatırlamam taşındık taşındığımızda altyapı yoktu şu an geldi taahhüdümüzün bitip tekrar TurkNet'e geçmemiz için gün sayıyoruz.

Başlıkta da yazdığım gibi taahhütsüz internetin ne avantajı var? Yoksa tek avantajı interneti istediğin zaman iptal etmek mi? Mesela fiyat konusu.

Millenicom ile ilgileniyorum. Galiba bunda taahhüt yok. Lakin buna geçip sonra zam gelirse Superonline'dan daha fazla para öder miyim diye düşündüm.
genelde millenicom netspeed gibi yerlere hep zam gelebiliyor ama benim önerim netspeede geçmen olur

Millenicom önermem. Müşteri hizmetleri sıkıntılı. Destekleri sınırlı ölçüde. Netspeed veya Turknet daha kullanışlı olacaktır sizin için. Zaten hepsi TT altyapısı kullanıyor.

Bence Netspeed kullanin TurkNet seruvenimde her gun internet kesiliyordu simdi TT'ye dondum boyle bir problemim yok.

Netspeed öneririm hocam zaten hepsi TT altyapısı kullandığı için önemli olan mh oluyor genelde. Netspeed'in numarasını aradığımda 15-20sn gibi kısa bir sürede mh bağlanıp çözüm odaklı oldukları için hızlıca halledebiliyorum işlerimi. Geçmek isterseniz davet kodu atabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı