Tab A7 Fortnite mobil oynanır mı?

Teslaemre

Zeptopat
Daha fazla  
Tab A7 tabletim var. Arkadaşlarımla oynamak istiyorum(onlar bilgisayarda oynuyor). Onlarla oynayabilir miyim? Bir de yukarıdaki sorular şimdiden teşekkürler. (tableti yaklaşık 1 buçuk ay oldu alali)

Tab A7 tabletim var. Arkadaşlarımla oynamak istiyorum(onlar bilgisayarda oynuyor). Onlarla oynayabilir miyim? Bir de yukarıdaki sorular şimdiden teşekkürler. (tableti yaklaşık 1 buçuk ay oldu alali)
Evet oynarsın. Ben Fortnite'ı bilgisayar, ps4 ve telefon üzerinden oynuyorum bir sıkıntı yok. Bizde de Tab A7 var. 17-20 FPS arası. 25 FPS'e çıkıyor bazen.

Merhabalar,

Elbette tabletiniz ile Fortnite mobil oynayabilirsiniz. Arada sırada FPS Düşmesi (Drop) alabilirsiniz ancak oynamanıza engel olmayacaktır. Arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilir misiniz bilmiyorum. Yakın geçmişte Fortnite yapımcıları Çapraz Platform Desteği sunmuştu. Bu yenilik ile birlikte bahsettiğiniz gibi Bilgisayar-Telefon-Oyun konsolları eşleşebiliyor olacaktı. Ancak son durumdan haberdar değilim maalesef.

Peki ben çok bilmiyorum 20 25 FPS iyi midir?
Indireceğimde sitesinde en az 4 GB RAM lazım diyordu ama benimki 3 GB. Sıkıntı çıkarır mı?
Bu arada çok teşekkürler hepinize.
Ellerinize sağlık simdi rahatça indirebilirim.
20 25 FPS cok mu kasiyor? Bu arada iyi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki ben çok bilmiyorum 20 25 FPS iyi midir?
Indireceğimde sitesinde en az 4 GB RAM lazım diyordu ama benimki 3 GB. Sıkıntı çıkarır mı?
Bu arada çok teşekkürler hepinize.
Ellerinize sağlık simdi rahatça indirebilirim.
20 25 FPS cok mu kasiyor? Bu arada iyi mi?
Telefon için yeterli. Oynanabilir seviyede.

Yeni konular

Geri
Yukarı