Tab A9+ 8 GB vs Tab S6 Lite

UltimateTeam

Centipat
Merhaba, bilgisayar mühendisliği okuyorum. Not almak için bir tablet arıyorum, kesin alamayabilirim, zaten çok fazla bütçem yok. En fazla 8k civarı fiyat verebilirim. Bu fiyata bu iki tableti buldum. S6 Lite kalemi olması güzel ama 4 GB olması düşündürdü çünkü çok uzun süre kullanmak istiyorum. A9+ alırsam yanına ek kalem almam gerekecek onda da hangi kalemler var, pek bilmiyorum (avuç içi algılama önemli değil). Hangisini tavsiye edersiniz?

A9+ alın geçin. Peşin fiyatına 3 taksit, World ve Maximum'a 6 taksit imkanı var. Üstelik öğrencilere özel vergisiz cihaz kampanyasına da dahilmiş. Mediamarkt sitesinde farklı renkleri de var. Piyasada 4/128 model fiyatına 8/128 alacaksınız. Oldukça karlı bir alışveriş olur.

Bende A9 var PDF okumak için kullanıyorum, açıkçası kötü bir tablet ama ne kadar ekmek o kadar köfte. S6 Lite 2022 eski bir tablet ve dediğiniz gibi 4 GB RAM çok sıkıntı ama bütçe kısıtlıysa not almak için alabileceğiniz en mantıklı tablet.

Bu arada A9 S-Pen desteklemiyor A9+ için aynı durum geçerli mi bilmiyorum. Araştırmak gerek.

Geri
Yukarı