Tab A9+ göz rahatlığı kalkanını açınca ekran yan sön yapıyor

• Konuyu başlatan DNA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 1B
3000 küsur TL'den satışa çıkan iPad 8. nesili tercih ederim buna. A10 fushion işlemcili iPad 7 daha iyi performans göstermişti en son arkadaşla karşılaştırdığımızda.
Samsung telefonlarda bayağı iyileşti ve toparladı ama demek ki tabletlerde pek öyle yapamamış. Hiç tecrübem olmadığı için dümdüz yorum da yapamıyorum.
Acaba Samsung'un telefonlarda kullandığı arayüzle tabletlerde kullandığı arayüz aynı mı? Yani İOS-iPadOS gibi bir şey yok mu? Eğer ki öyleyse Samsung sistemi telefonlar üzerine yapıp tabletlere biraz sallamasyon bakıyor olabilir.

@Dutchman 12K bandında MatePad Air gibi 144Hz IPS panele sahip modeller önerilmesi gerekirken, S9 FE - S9 FE+ serisinden bir cihazın önerilmesine inanamıyorum.
O biraz muhtemelen sistemden ya. Google olmama meselesi bazıları için çok öncelikli oluyor. Neden tam olarak bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung telefonlarda bayağı iyileşti ve toparladı ama demek ki tabletlerde pek öyle yapamamış. Hiç tecrübem olmadığı için dümdüz yorum da yapamıyorum.
Acaba Samsung'un telefonlarda kullandığı arayüzle tabletlerde kullandığı arayüz aynı mı? Yani iOS-iPadOS gibi bir şey yok mu? Eğer ki öyleyse Samsung sistemi telefonlar üzerine yapıp tabletlere biraz sallamasyon bakıyor olabilir.

O biraz muhtemelen sistemden ya. Google olmama meselesi bazıları için çok öncelikli oluyor. Neden tam olarak bilmiyorum.

Samsung S21 1 hafta kullandım. Telefonları da rezzalet. Android tabanlı One UI kullanıyor telefonları da tabletleri de Samsung'un yani yazılımların isimleride küçük hatalar normal. (Küçük detaylara fazla önem vermeyen Samsung için normal)

Görüp görebileceğin en hantal arayüzlerden biridir kendisi, birinci ise MIUI...

Saf Android şu ana kadar hiç Google Pixel bir cihazda deneyimlemedim. @irsuya hiç deneyiminiz oldu mu? En hızlı çalışan Android markaların saçma sapan kendi eklentilerini eklemediği Android'dir. Samsung'un arayüzünün tasarımı hoş fakat cihazı sömürüyor.

Aksine OneUI'in oldukça seri ve en stabil ROM'lardan biri olduğunu düşünüyorum Android tarafında. MIUI konusunda katılıyorum, hayatımda bu kadar darmadağın bir ROM görmedim.

Aksine OneUI'in oldukça seri ve en stabil ROM'lardan biri olduğunu düşünüyorum Android tarafında. MIUI konusunda katılıyorum, hayatımda bu kadar darmadağın bir ROM görmedim.
OneUI ve OneUI core kullanan çok cihaz kullandım şu ana kadar. Birtanesi düzgün çalışmamıştı.

Aslında Flagship One UI'ı diğerleriyle kıyaslarsak gene en iyilerden biri o oluyor ne olursa olsun. MIUI kadar rezalet bir arayüz başka herhangi bir arayüzle kıyaslanamaz bile. Popülerler arasında kötülerden MIUI'dan sonra da ColorOS geliyor ve ColorOS'in bile MIUI ile arasında dağlar kadar fark var. En iyilerde de iOS, OxygenOS ve One UI var. OxygenOS de hala kullanılıyor mu bilmiyorum çünkü en son çoğu modelde ColorOS kullanmaya başlamıştı OnePlus'da.

Geri
Yukarı