TAB Gıda 18 yaş altı iş başvurusu

Khallesii

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, kardeşim 17 yaşında part-time iş arıyor. Söylediği kadarıyla 16 yaş üstü çeşitli işlerde çalışabiliyormuş, evimizin yakınlarında bir AVM içerisinde Burger King mevcut. Orası için iş başvuru düşünüyormuş. İnternet sitesinden başvuru için formu inceledik ama galiba reşit olmadığı için çalışabilir belgesi gerekiyormuş. Gidip noterden alacağız ama başvuru formunda belge ibrazı için bir bölüm göremedim. Aranızda daha önceden Burger King veya TAB Gıda bölümünde çalışmış veya konu hakkında kesin konuşabilecek biri varsa acaba bu belge nerede sunulacak, başvuru sırasında sunulmaması direkt bir ret sebebi olabilir mi? Doğrudan başvuru onaylanırsa mülakat sırasında mı sunulacak? Yardımcı olursanız sevinirim. Şu anda şubeye gidip insan kaynaklarına danışamıyorum maalesef. Telefon hattı da bilgisi olmadığını iletti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, kardeşim 17 yaşında part-time iş arıyor. Söylediği kadarıyla 16 yaş üstü çeşitli işlerde çalışabiliyormuş, evimizin yakınlarında bir AVM içerisinde Burger King mevcut. Orası için iş başvuru düşünüyormuş. İnternet sitesinden başvuru için formu inceledik ama galiba reşit olmadığı için çalışabilir belgesi gerekiyormuş. Gidip noterden alacağız ama başvuru formunda belge ibrazı için bir bölüm göremedim. Aranızda daha önceden Burger King veya TAB Gıda bölümünde çalışmış veya konu hakkında kesin konuşabilecek biri varsa acaba bu belge nerede sunulacak, başvuru sırasında sunulmaması direkt bir ret sebebi olabilir mi? Doğrudan başvuru onaylanırsa mülakat sırasında mı sunulacak? Yardımcı olursanız sevinirim. Şu anda şubeye gidip insan kaynaklarına danışamıyorum maalesef. Telefon hattı da bilgisi olmadığını iletti.
Öncelikle kendim de Burger King'de çalıştım süreç nasıl işliyor anlatayım. İşkur'un iş başı eğitim programları ile sizi alıyorlar ve 3 ay paranızı devlet karşılıyor doğallıkla da sizi 3 ay deniyorlar. Baktılar ki bir işe yaramıyorsunuz 3 ay sonra sizi yolluyorlar. Bu program herkes 3 ay çalıştırıp işten çıkarıyor diye kalktı dediler ama doğru mu bilmiyorum. Eğer ki doğruysa yeni süreçte nasıl bir süreç işliyor bunu en güzel restoran müdüründen öğrenebilirsin.

Edit: Ben tanıdık yardımı ile rahatlıkla girmiştim ama normal şartlarda kolay kolay almıyorlar. Ayrıca eğerki İşkur ile girersen Part-Time çalışmaya hakkın olmuyor.

Merhaba, kardeşim 17 yaşında part-time iş arıyor. Söylediği kadarıyla 16 yaş üstü çeşitli işlerde çalışabiliyormuş, evimizin yakınlarında bir AVM içerisinde Burger King mevcut. Orası için iş başvuru düşünüyormuş. İnternet sitesinden başvuru için formu inceledik ama galiba reşit olmadığı için çalışabilir belgesi gerekiyormuş. Gidip noterden alacağız ama başvuru formunda belge ibrazı için bir bölüm göremedim. Aranızda daha önceden Burger King veya Tab gıda bölümünde çalışmış veya konu hakkında kesin konuşabilecek biri varsa acaba bu belge nerede sunulacak, başvuru sırasında sunulmaması direkt bir ret sebebi olabilir mi? Doğrudan başvuru onaylanırsa mülakat sırasında mı sunulacak? Yardımcı olursanız sevinirim. Şu anda şubeye gidip insan kaynaklarına danışamıyorum maalesef. Telefon hattı da bilgisi olmadığını iletti.

Kardesim girebilidinmi girdiysen nasıl basvurdun.

Geri
Yukarı