Tab S9 mu iPad Air 5 mi?

kararsız7

Zeptopat
Daha fazla  
Benzer konular var ama yine de emin olamadım iPad Air 5 ve Samsung tabS9 arasında kaldım. Ben not tutmak PDF uzerine not almak- okumak arada da dizi- oyun oynarım diye tablet almak istiyorum iPad almaya karar vermistim ama sonra IPad'in kalemi biraz kalın görünüyor emin olamadım kalemin gerçeklik hissi nasıl alışılabiliniyor mu? Telefonum Samsung bilgisayarım da Windows iPad almak çok mu saçma olur? iPhone hiç kullanmadım ama ileride iPhone alabilirim de. Android'in özgürlüğünü de seviyorum aslında yardımcı olabilirseniz sevinirim yaşadığım yere yakın ikisine de bakabilecegim mağaza yok internetten alacağım.

Ekosistem önemliyse S9 al. Çok da önemli değilse iPad Air 5 al

Benzer konular var ama yine de emin olamadım iPad Air 5 ve Samsung tabs9 arasında kaldım. Ben not tutmak PDF uzerine not almak- okumak arada da dizi- oyun oynarım diye tablet almak istiyorum iPad almaya karar vermistim ama sonra IPad'in kalemi biraz kalın görünüyor emin olamadım kalemin gerçeklik hissi nasıl alışılabiliniyor mu? Telefonum Samsung bilgisayarım da Windows iPad almak çok mu saçma olur? iPhone hiç kullanmadım ama ileride iPhone alabilirim de. Android'in özgürlüğünü de seviyorum aslında yardımcı olabilirseniz sevinirim yaşadığım yere yakın ikisine de bakabilecegim mağaza yok internetten alacağım.

Oyun oynayacaksanız Xiaomi pad 6 veya Pro versiyonunu alın ama gündelik kullanın ise tabs9 iPad alınmaz iPad alınmaz eski kullanicilarindanim.

Yani ekosistem için Tab S9 olabilir ama ikisi arasından air daha iyi.

Oyun oynayacaksanız Xiaomi pad 6 veya Pro versiyonunu alın ama gündelik kullanın ise tabs9 iPad alınmaz iPad alınmaz eski kullanicilarindanim.
8 gen 2'li tab S9 dururken 870'li pad 6 önermek de çok iyiymiş. Hem de samsung kullanıcısına.

Yani ekosistem için Tab S9 olabilir ama ikisi arasından Air daha iyi.

8 gen 2'li Tab S9 dururken 870'li pad 6 önermek de çok iyiymiş. Hem de Samsung kullanıcısına.

Oyun odaklı olarak dedim Xiaomi pad 6Pro kullanıcısı olarak hem PUBG yeni güncellemede 120 FPS alacak pad6 Pro'nün neresi kötü hocam.

Oyun odaklı olarak dedim Xiaomi pad 6Pro kullanıcısı olarak hem PUBG yeni güncellemede 120 FPS alacak pad6 Pro'nün neresi kötü hocam.
Pad 6 proda bile 8+ gen1 var. Kötü değil ama Tab S9 dediğimiz tablette 8 gen 2 var. Her türlü daha iyi yani onu demek istiyorum.

Pad 6 Pro'da bile 8+ gen1 var. Kötü değil ama Tab S9 dediğimiz tablette 8 gen 2 var. Her türlü daha iyi yani onu demek istiyorum.

Her ikisi de iyi cihaz bu tartısmayı kapatalım iyi akşamlar hocam 👍

Geri
Yukarı