Tablet mi yoksa PS4 mü?

Her sorana yazdığım gibi artı ve eksileri ile değerlendirelim.
PS4 Artıları:
Geniş ekran, hazzı ve zevki bambaşka
İstediğin zaman yanına ailenden bir üye alıp oynayabilirsin çünkü konsol ve yer fazla
PS4 Eksileri:
TV sana ait değilse ve salondaysa falan ailen illa ki oturmaya gelecektir, dizi izlemeye gelecektir. Ki bu da bence rahatsız edici bir durum.
Pahalı...
PS4'ü ve konsolları koyman için üniteye ihtiyacın olur
Tablet Artıları:
Başkaları ile paylaşmayacaksan istediğini yapabilirsin
Yanında taşıyabilirsin, tek bir yere sabit kalmazsın
Her ne kadar PS4'teki gibi Call of Duty ya da Mortal Combat tarzı oyunlar oynatmasa da özelliklerine göre her oyunu oynayabilirsin
iPad'ler hariç her işi görebilen tabletler en fazla 3000 TL
Ders için de kullanabilirsin
Tablet Dezavantajları:
Çok büyük ise alacağın tablet yazı yazmakta falan zorlanabilirsin
Doğrudan konuşma yapamazsın
Her yere götüremezsin

Benim aklıma bunlar geldi. Eğer başka artı ve eksi yönlerini bulan varsa ekleyebilir :).

Son düzenleme:
Her sorana yazdığım gibi artı ve eksileri ile değerlendirelim.
PS4 Artıları:
Geniş ekran, hazzı ve zevki bambaşka
İstediğin zaman yanına ailenden bir üye alıp oynayabilirsin çünkü konsol ve yer fazla
PS4 Eksileri:
TV sana ait değilse ve salondaysa falan ailen illa ki oturmaya gelecektir, dizi izlemeye gelecektir. Ki bu da bence rahatsız edici bir durum.
Pahalı...
PS4'ü ve konsolları koyman için üniteye ihtiyacın olur
Tablet Artıları:
Başkaları ile paylaşmayacaksan istediğini yapabilirsin
Yanında taşıyabilirsin, tek bir yere sabit kalmazsın
Her ne kadar PS4'teki gibi Call of Duty ya da Mortal Combat tarzı oyunlar oynatmasa da özelliklerine göre her oyunu oynayabilirsin
iPad'ler hariç her işi görebilen tabletler en fazla 3000 TL
Ders için de kullanabilirsin
Tablet Dezavantajları:
Çok büyük ise alacağın tablet yazı yazmakta falan zorlanabilirsin
Doğrudan konuşma yapamazsın
Her yere götüremezsin

Benim aklıma bunlar geldi. Eğer başka artı ve eksi yönlerini bulan varsa ekleyebilir :):
PS4 alırsam Cuma ve Salı akşamları oynayamayacağım. Çünkü annem ve babamım dizileri var.

Hayır ben yine 1-2 daha alıp oyun alıp oynayacağım tabletimin hafızasını arttıracağım microsd alıp.
Hocam son olarak söyleyeceklerimi söyleyeyim. Eğer sadece 3-4 oyun oynayacaksanız PS4 almanıza hiç gerek yok. Ha derseniz ki ben en az 9-10 oyun oynarım o zaman PS4 alın. Ben İpad öneririm ama.

Hocam son olarak söyleyeceklerimi söyleyeyim. Eğer sadece 3-4 oyun oynayacaksanız PS4 almanıza hiç gerek yok. Ha derseniz ki ben en az 9-10 oyun oynarım o zaman PS4 alın. Ben İpad öneririm ama.
Tabletim bana yetiyor şu anlık almama gerek yok.

Geri
Yukarı