Tablet önerisi

haluk.altunsoy

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Pastane Sahibi
Merhaba arkadaşlar tablet alıcam ama piyasada birçok ürün var ve seçemedim size danışmak istedim.

Üst düzey performans alabiliceğim fiyat farketmez android tabanlı bir tablet istiyorum.

Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

Bende tablet almayı düşünüyorum fakat yiğenimin ipad minisiyle uğraşırken online film izleme sitesinde film açmadı, bu böylemi yoksa player mı yüklemek gerekiyor hiç bilgim yok.
Bana film, müzik, radyo, Firefox ve yan uygulamaları ile wirales'den internete bağlanabileceğim bir tablet gerek fiyatta 1000-1250Tl. civarında olsa güzel olur.

- - - Güncellendi - - -

Şunu buldum, yeni nesil ipad bide bunun 4G destekli olanı var onla telefon kartını takıp internetemi bağlanılıyor neydi yahu :)
http://www.vatanbilgisayar.com/Tabletler/apple-md510tua-4nesil-ipad-16gb-wifi-siyah-97retina-bluetooth-10-saate-kadar-pil-omru-652gr/productdetails.aspx?I_ID=63458

- - - Güncellendi - - -

Yoksa benim gibi biri için ASUS windows 8 işletim sistemli olanlarmı uygundur yani masaüstü win 8 bilgisayarımdaki gibi Firefox ve yan uygulamalarını aynı şekilde kullanabilecekmiyim? online film izleme sitesinden film açıcak mı? yoksa ipad dede benim aradığım özellikler mevcut mu? neye göre kıyaslamalıyım bilemedim.
ASUS Tablet:
http://www.vatanbilgisayar.com/Tabletler/asus-me400c-1a039w-me400c-1a039w--z2760m-18ghz-2gb-64gb-ssd-101-touch-intel-bt-cam-win8/productdetails.aspx?I_ID=65129

Film sitelerinin appstore'da uygulamaları var. Apple tarafında o yüzden film izleme konusunda sıkıntı yaşamazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende tablet almayı düşünüyorum fakat yiğenimin ipad minisiyle uğraşırken online film izleme sitesinde film açmadı, bu böylemi yoksa player mı yüklemek gerekiyor hiç bilgim yok.
Bana film, müzik, radyo, Firefox ve yan uygulamaları ile wirales'den internete bağlanabileceğim bir tablet gerek fiyatta 1000-1250Tl. civarında olsa güzel olur.

- - - Güncellendi - - -

Şunu buldum, yeni nesil ipad bide bunun 4G destekli olanı var onla telefon kartını takıp internetemi bağlanılıyor neydi yahu :)
http://www.vatanbilgisayar.com/Tabl...pil-omru-652gr/productdetails.aspx?I_ID=63458

- - - Güncellendi - - -

Yoksa benim gibi biri için ASUS windows 8 işletim sistemli olanlarmı uygundur yani masaüstü win 8 bilgisayarımdaki gibi Firefox ve yan uygulamalarını aynı şekilde kullanabilecekmiyim? online film izleme sitesinden film açıcak mı? yoksa ipad dede benim aradığım özellikler mevcut mu? neye göre kıyaslamalıyım bilemedim.
ASUS Tablet:
http://www.vatanbilgisayar.com/Tabl...el-bt-cam-win8/productdetails.aspx?I_ID=65129

Dizi-mag vs.'yi iPad açar. HTLM 5 olayı. Android'de Chrome ile açar.

Genelde VKontakte player olan sitelerden izliyorum, siteleri açıyor ama filmi çalıştırmıyor.
VizyonFilmizle.Net | Film izlemenin Oscar Ödüllü adresindesiniz.
Unutulmaz Filmler - 720P HD Altyazılı Film izle
hd-mag | HD Film izle, Film izle, Online Film izle, HD Film, Sinema izle
Fiyat 1.228 Tl. (16gb 4. nesil)Ekran çözünürlüğü 2048x1536 retina, bu çok iyi fakat tereddütüm firefox ve film izleme olayı.
Birde bu modelin 3G desteği yok galiba, dışarıda biryerde tablet ile internete bağlanabilmek için (Telefon kartını takarak?) gerekli.
VATAN COMPUTER - APPLE - 4.Nesil Ipad-16GB WIFI-Siyah-9.7''Retina-Bluetooth-10 Saate Kadar Pil

- - - Güncellendi - - -

Film sitelerinin appstore'da uygulamaları var. Apple tarafında o yüzden film izleme konusunda sıkıntı yaşamazsın.
Diyorsunki uygulamayı indirince bahsettiğim sitelerden film izlenebilecek, player yada Codec gibi bir durumsa dediğin gibi kolay.

Asus windows 8 işletim sistemli tabletler konusunda technopat da bir inceleme yazı-döküman var mı?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı