Tablet RAM'i arttırma mümkün mü?

1NightOwL1

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Samsung Tab S7 FE kullanıcısıyım. Sistem RAM miktarı 4 GB ve sistemin akıcı çalışmaması beni rahatsız ediyor. RAM'i arttırmanın tek yolunun root ile hafıza kartı kullanılarak yapılabileceğini duydum. Tablete root atılırsa eğer sistem uygulamaları, kullanım kalitesi vb. düşer mi zarar görür mü? Zira tableti not almak ders çalışmak için kullanıyorum. S Pen'in çalışmaması benim için kötü olur.

Root atmadan, cihaz depolama alanından kullanarak sanal RAM aktif edebiliyorsunuz. Ama Tab S7 FE de var mıdır bilmiyorum. Hem Root atıp SD kartı ram olarak kullansanız bile, SD kartın hızı, normal ram kadar etkili olmayacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Samsung Tab S7 FE kullanıcısıyım. Sistem RAM miktarı 4 GB ve sistemin akıcı çalışmaması beni rahatsız ediyor. RAM'i arttırmanın tek yolunun root ile hafıza kartı kullanılarak yapılabileceğini duydum. Tablete root atılırsa eğer sistem uygulamaları, kullanım kalitesi vb. düşer mi zarar görür mü? Zira tableti not almak ders çalışmak için kullanıyorum. S Pen'in çalışmaması benim için kötü olur.
Benimde eski bir tabletin vardı yaptım aynısını işe yaramadı. antutu test yaptım puanı bile düştü

Root atmadan, cihaz depolama alanından kullanarak sanal RAM aktif edebiliyorsunuz. Ama Tab S7 FE de var mıdır bilmiyorum. Hem root atıp SD kartı RAM olarak kullansanız bile, SD kartın hızı, normal RAM kadar etkili olmayacaktır.

Sanal RAM var aynen ama süs gibi yani gelmeden önce de aynıydı.

Benimde eski bir tabletin vardı yaptım aynısını işe yaramadı. antutu test yaptım puanı bile düştü
Anladım kral teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı