Tadı güzel whey önerisi

Bu arada hiçbir firma hammaddesini temin ettiği firmanın bilgisini paylaşmıyor buna adamların hammaddesi belli dediğin swiss nutritionda dahil.

Allah Allah öyle miymiş ya, isterseniz gidin şimdi nutrade veya Hardline'dan firma ismi isteyin vereceklerdir. Zamanında bigjoy sitesine bile yazıyordu al buyur bak;

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-27-17-31-15-641_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-02-27-17-31-15-641_com.android.chrome.jpg
    116,3 KB · Görüntüleme: 30
Direkt firma sahibine sordum bir seminer ve buluşmada. Boş yere karalamıyorum ayrıca sırf marka fotoğraf ve bilgi sağlamıyor diye kalkıp başka bir şehre gidemem fotoğrafı atsın bitsin çok mu zor? Yine sorarım ama şimdi söylerlerse bu benim önceden haksız olduğumu göstermez. Dediğin fabrika videosu da paketleme alanı onu da bir zahmet makine yapabilsin.
Sen kimin adamısın doğru söyle 😂 güzellemesini yaptığın markada hammaddesini nereden temin ettiğini söylemiyor diyorum? sen firma sahibiyle görüşmüşsün, öğrenmişsin diye firmanın bu bilgiyi paylaşmadığı gerçeğini yok sayamayız. Senin mantığına göre de ben firma sahibini bulup hammaddelerini nereden temin ettiklerini sormak zorunda mıyım? müşteri hizmetleri paylaşıversin çok mu zor? Hammaddesi belli fabrikası belli dediğin firma yani swiss nutritionda şuan kendisine ulaşan herhangi bir müşterisine ne hammadde temini ettiği firmanın bilgilerini ne de fabrikalarının fotoğrafını ya da videosunu paylaşmıyor? Yani senin kriterine göre swiss nutritionda hiçbir bilgi paylaşmamış oluyor. Şuan müşterilerine üzerinde durduğun bu iki konu için aynı cevabı veren iki firmanın birini övüp diğerini gömemezsin.
''Yine sorarım ama şimdi söylerlerse bu benim önceden haksız olduğumu göstermez'' zaten şu cümlende ne yapmaya çalıştığını açıkça ortaya koyuyor bence. Burada gerçek bilgi almaya çalışan insanları engelliyorsun boş laf kalabalığı
Allah Allah öyle miymiş ya, isterseniz gidin şimdi nutrade veya Hardline'dan firma ismi isteyin vereceklerdir. Zamanında bigjoy sitesine bile yazıyordu al buyur bak;
hardline önce bir cevap versinde sonra hammadde bilgisini paylaşır 😂 hangi zamanında? zamanında yazmış şimdi yazmıyor, zamanında söylemiş şimdi söylemiyor. Geçin bu işleri. Yaz bakalım şimdi bigjoya sana ne diyecek? bak bakalım şimdi sitesine ne yazıyor. Gitmişsin eski ekran görüntüsünü paylaşıyorsun komik olaylar
boş işleri kovalıyorsunuz biraz araştıran herkes her şeyin farkında

Gitmişsin eski ekran görüntüsünü paylaşıyorsun komik olaylar.
Boş işleri kovalıyorsunuz biraz araştıran herkes her şeyin farkında.

"Zamanında" yazmışım hâlâ eski ekran görüntüsü diyorsun, bigjoy şu an firma ismi vermiyor evet, fakat 28 yıldır bu sektörde olan köklü bir marka. Hardline ham madde bilgisi veriyor milleti kimin ada mısın diye damgalayacağına doğru düzgün araştırma yap. Ayrıca sadece Hardline yazmamışım oraya, gidip nutrade-torq-supplementlercom gibi markalara da ulaşırsan söylerler ham madde firmasını.

Dosya Ekleri

• IMG-20240515-WA0013.jpg
    IMG-20240515-WA0013.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 26
Sen kimin adamısın doğru söyle 😂 güzellemesini yaptığın markada hammaddesini nereden temin ettiğini söylemiyor diyorum? sen firma sahibiyle görüşmüşsün, öğrenmişsin diye firmanın bu bilgiyi paylaşmadığı gerçeğini yok sayamayız. Senin mantığına göre de ben firma sahibini bulup hammaddelerini nereden temin ettiklerini sormak zorunda mıyım? müşteri hizmetleri paylaşıversin çok mu zor? Hammaddesi belli fabrikası belli dediğin firma yani swiss nutritionda şuan kendisine ulaşan herhangi bir müşterisine ne hammadde temini ettiği firmanın bilgilerini ne de fabrikalarının fotoğrafını ya da videosunu paylaşmıyor? Yani senin kriterine göre swiss nutritionda hiçbir bilgi paylaşmamış oluyor. Şuan müşterilerine üzerinde durduğun bu iki konu için aynı cevabı veren iki firmanın birini övüp diğerini gömemezsin.
''Yine sorarım ama şimdi söylerlerse bu benim önceden haksız olduğumu göstermez'' zaten şu cümlende ne yapmaya çalıştığını açıkça ortaya koyuyor bence. Burada gerçek bilgi almaya çalışan insanları engelliyorsun boş laf kalabalığı

hardline önce bir cevap versinde sonra hammadde bilgisini paylaşır 😂 hangi zamanında? zamanında yazmış şimdi yazmıyor, zamanında söylemiş şimdi söylemiyor. Geçin bu işleri. Yaz bakalım şimdi bigjoya sana ne diyecek? bak bakalım şimdi sitesine ne yazıyor. Gitmişsin eski ekran görüntüsünü paylaşıyorsun komik olaylar
boş işleri kovalıyorsunuz biraz araştıran herkes her şeyin farkında
Üşenmedim aradım sordum adamlar baştan sona Astosan ve Slava'dan alıp nasıl işlediklerini anlattılar. Paylaşmamam şartı ile Astosan'dan yaptıkları alımın faturasını bile attılar. SSN böyle yapmamıştı.

"Zamanında" yazmışım hâlâ eski ekran görüntüsü diyorsun, bigjoy şu an firma ismi vermiyor evet, fakat 28 yıldır bu sektörde olan köklü bir marka. Hardline ham madde bilgisi veriyor milleti kimin ada mısın diye damgalayacağına doğru düzgün araştırma yap. Ayrıca sadece Hardline yazmamışım oraya, gidip nutrade-torq-supplementlercom gibi markalara da ulaşırsan söylerler ham madde firmasını.
Daha 6 mesajı olan bir arkadaş zaten çok takmamak gerek. Hatta zamanında Run Nutrition'u savunan Erwin Rommel olduğundan da şüpheliyim😂

Hardline 3 matrix base versiyonlu protein tozunun tadı güzel ama isminde çıkolata yazsada kakaolu degil tadı beyaz çikolata tadı. Ben bu tozu tadı berbat protein tozlarımla karıştırıyorum ve güzel lezzetli karışıma dönüyor. Su ile. Çünkü dıger tozu sutlu hale getırıyor. Mesela bu da bir taktik.

Big joy whey muzlu 300ML su koyarsan başarılı memnunum.

Hardline hipro ISO whey cıkolatalısının tadı yogun degıl az cıkolata tadı var ama eger laktozsuz sutle karıstırırsan cok iyi olabilir.

Proteinocean whey biskuvili cok ıyı kokusu var tadıda iyi ama su oranını iyi ayarlamak lazım. Ortalara dogru bayabilir fakat yogurtla falan karıstırınca guzel daima kucuk bir paket bulundururum.

Suplementler izole whey cileklisi cok basarılı ama nedenini bilmiyorum sanki agzıma agır metal alumunyum tadı gıbı bir tad gelıyor arka planda cozemedim bir daha almayacagım. Eger cok ucuz ve iyi toz arıyorsan alabilirsin F/P. Belki sana bu tad gelmez cunku yorumlarda gormedım yazan belki de yazdırmıyorlardır. Cope atmamak icin matrix base ile karıstırıp ıcebılıyorum ancak şu an.

Tad işi herkese göre farklı swıss aldım tadı begenılıyor dıyor hiç begenmedim. Çikolatayla alakası yoktu. Gidip çikolatalı süt içicem.

Geri
Yukarı