Takas teklifinde skin gözükmemesi

HasanEmir_13

Kilopat
Daha fazla  
Takas teklifine giriyorum ama sadece oyundan düşen skinleri atabiliyorum. Kendim arkadaşım için almıştım ancak onlar orada çıkmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satın almış olduğunuz Silah boyaları bildiğim kadarıyla 1 ya da 2 hafta süre ile kullanıma kapatılıyor.
Kapatılmasının nedeni Kumar sitelerinin sürekli haksız kazanç sağlayıp, İnsanları kumara teşvik etmesini engellemek amacıyla yapılıyor.

Satın almış olduğunuz Silah boyaları bildiğim kadarıyla 1 ya da 2 hafta süre ile kullanıma kapatılıyor.
Kapatılmasının nedeni Kumar sitelerinin sürekli haksız kazanç sağlayıp, İnsanları kumara teşvik etmesini engellemek amacıyla yapılıyor.
Tamamdır, ilginiz için teşekkür ederim.

Sorun çözülmüş ama daha açık bir sekilde yazayım; marketten satın aldığınız, major maçı izlerken düşürdüğünüz, takas sonucu sahip olduğunuz her eşyanın 7 günlük takas banı vardır. Takas banının biteceği tarihi envanter sayfasından öğrenebilirsiniz. Takas banı olan eşyalar takas sayfasında gözükmez.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı