Takdir belgesi gelme imkanı var mı?

Teşekkür ederim, inşallah.
Yeteneğim dil üzerine o yüzden ingilizcem çok iyi ve sayısal dersleri hiç yapamıyorum, işkence gibi geliyor bana. Matematik, kimya, fizik benden uzak Allah'a yakın olsunlar o kadar sevmem ancak maalesef hepsi bize dayatılıyor. 10.sınıf biterse anında dil seçeceğim ve sevdiğim bölümde sevdiğim dersleri görmek bana mutluluk verecektir muhtemelen.
OBP puanım 93'tü ve hocaya sormuştum puanla alan lise var mıdır diye. Evevvee falan yaptı bir şeyler söyleyip geçiştirdi. Keşke üstünde dursaydım.
En azından şimdiden iyi yanlarını biliyorsun. Sana tavsiyem dilini olabildiğince geliştir.

Unutmadan en azından TYT sayısal dersleri halletmen iyi olacaktır 11'e geçmeden. Onlar da ders sonuçta her ne kadar nefret edenleri çok olsa da. 🥲🌝

En azından şimdiden iyi yanlarını biliyorsun. Sana tavsiyem dilini olabildiğince geliştir.

Unutmadan en azından TYT sayısal dersleri halletmen iyi olacaktır 11'e geçmeden. Onlar da ders sonuçta her ne kadar nefret edenleri çok olsa da. 🥲🌝

Tavsiyelerinizi dikkate alacağım, teşekkür ederim.

Şuanda ortalamam bu şekilde, ekstra olarak biyoloji 85-90 arası aldığımı da belirteyim. Muhtemelen ingilizce ve seçmeli yabancı dilde (ingilizce) 100 olacaktır. Umarım istediğim sonucu alabilirim.

Şu anda ortalamam bu şekilde, ekstra olarak biyoloji 85-90 arası aldığımı da belirteyim. Muhtemelen İngilizce ve seçmeli yabancı dilde (İngilizce) 100 olacaktır. Umarım istediğim sonucu alabilirim.

Güncellememsi, notlarım aşağıdaki gibi. Zor gibi gözüküyor ama hayırlısı bakalım (2 güne e-Okul kapanacak, hocalar neden notları girmiyor?).

Şu anda sağlık bilgisi ve trafik kültürü ile fizik sözlüleri kaldı. Galiba başaramadık ancak umut kesilmez tabii. Keşke İngilizce hocam sınava alsaydı beni o çok düşürdü ortalamayı, neyse hayırlısı bakalım. Bu arada sizlerin ortalaması nasıl?

Evet şuan 83.63 oldu ve ilk dönem ortalamalarınıda baz alırsak galiba takdir alacağım 🥳

Evet son güncelleme, ilk dönem daha yüksek olan dersleri bir hesaplama sitesinde ekledim ve bütün notları hesaplayarak 85.18 ortalama ile takdir alıyorum!
teşekkürü zorlarsın, takdirin imkanı yok gibi şeyler söyleyen hocalarım, imkansız diye bir şey yoktur :)

@Aurora1 Selamlar, size zahmet olmazsa bir konu hakkında sorum olacaktı. e-Okul muhtemelen dün kapandı ancak ilk dönem notlarının geçerli olması durumunu karnede mi göreceğim? Bakıyorum fakat ortalamam hala aynı görünüyor, merak ettim. Ayrıca 13 gün özürsüz devamsızlığım bulunuyor gerçi devamsızlıklar sayılmıyor o yüzden ondan sorun çıkacağını sanmam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    53,3 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    55,7 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı