Takdir belgesi gelme imkanı var mı?

Makaleler
1
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CORSAIR 8GB Vengeance DDR4 2666MHz CL16 Single Ram
Asus H410M-K
I3 10100-F
STRIX GTX 1050TI
TOSHIBA 1 TB HDD
WD 240 GB SSD
Meslek
Öğrenci
Selam dostlar, hayırlı geceler. 9. sınıftayım. Sorum yukarıdaki gibidir. Deprem bölgesindeyim, bu yüzden ilk dönem not muhabbeti falan var. Sözlülerle beraber takdir belgesi almamın ihtimali var mıdır? Biliyorum çok zor görünüyor ve takdir belgesi hiçbir şey ifade etmiyor, ancak ağabeyim çok baskıcı ve bunu ona anlatamıyorum maalesef.

Fiziğe, kimyaya girmedim ve tarih sınavına yarın gireceğim (çok yüksek bekliyorum inşallah). Burada çok esnek bir eğitim var, dolayısıyla bol keseden not da verebiliyorlar. Yabancı dil, demokrasi, proje gibi derslerden yüksek bekliyorum. İyi ve efendi bir öğrenciyim, o yüzden sağ olsunlar öğretmenlerim de beni sever; bu yüzden muhtemelen sözlüler yüksek olur. İkinci yabancı dil Almanca ve sınavı ne olur bilemiyorum. Edebiyat sözlümde yüksek olur, muhtemelen. Yarın ben 2 sınav olacağım ve cuma gününde son sınavım olacak. Sınavları 3 haftaya böldükleri için çok sıkıldım artık, ders çalışmak istemiyorum maalesef, ama mecburum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230608_011556_com.meb.vbsmobil.jpg
    Screenshot_20230608_011556_com.meb.vbsmobil.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 101
  • Screenshot_20230608_011616_com.meb.vbsmobil.jpg
    Screenshot_20230608_011616_com.meb.vbsmobil.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 101
  • Screenshot_20230608_011610_com.meb.vbsmobil.jpg
    Screenshot_20230608_011610_com.meb.vbsmobil.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 101
Selam dostlar, hayırlı geceler. 9. sınıftayım. Sorum yukarıdaki gibidir. Deprem bölgesindeyim, bu yüzden ilk dönem not muhabbeti falan var. Sözlülerle beraber takdir belgesi almamın ihtimali var mıdır? Biliyorum çok zor görünüyor ve takdir belgesi hiçbir şey ifade etmiyor, ancak ağabeyim çok baskıcı ve bunu ona anlatamıyorum maalesef.

Fiziğe, kimyaya girmedim ve tarih sınavına yarın gireceğim (çok yüksek bekliyorum inşallah). Burada çok esnek bir eğitim var, dolayısıyla bol keseden not da verebiliyorlar. Yabancı dil, demokrasi, proje gibi derslerden yüksek bekliyorum. İyi ve efendi bir öğrenciyim, o yüzden sağ olsunlar öğretmenlerim de beni sever; bu yüzden muhtemelen sözlüler yüksek olur. İkinci yabancı dil Almanca ve sınavı ne olur bilemiyorum. Edebiyat sözlümde yüksek olur, muhtemelen. Yarın ben 2 sınav olacağım ve cuma gününde son sınavım olacak. Sınavları 3 haftaya böldükleri için çok sıkıldım artık, ders çalışmak istemiyorum maalesef, ama mecburum.
2 tane g var hocam onlar 0 puan yerine geçiyor.Onlardan yüksek alsanız bile gerçekten zor takdir almak.Teşekkür alırsınız ama

83.6282

Hocam tarih sınavına yarın gireceğim, düşünceleriniz için teşekkür ederim.
Ortalamanı 83.6282'den aşağı düşürme imkanının yok. 🌚

Sistem tamamen öğrenci yanlısı oradakiler için. Yani düşük olan derslerini gereğince yükseltirsen, ilk dönemde de zayıfın yoksa takdir alabilirsin büyük ihtimal. 🥰

Başarılar hocam. Keşke ben de çalışsaydım sınavlara. Ortalamam 54.

Eyvallah hocam, bu sene çok zorlu oldu bizim için neyse ki depremden ötürü çok etkilenmedim ancak eğitim bayağı aksadı eksik konular cart curt zorlandık bayağı. Neyse ki sınavları kolay yapıyorlar.

Ortalamanı 83.6282'den aşağı düşürme imkanının yok. 🌚

Sistem tamamen öğrenci yanlısı oradakiler için. Yani düşük olan derslerini gereğince yükseltirsen, ilk dönemde de zayıfın yoksa takdir alabilirsin büyük ihtimal. 🥰

Pozitif konuşmanız beni mutlu etti teşekkür ederim, hiçbir dersten zayıfım yok ve sorumluda geçmeyeceğim. Her dersten geçiyorum ve bana göre imkansız diye bir şey yoktur. Eğer buradan ortalamamı 85 yapabilirsem inanılmaz bir şey olurdu benim için. Benim için notunda belgeninde çok bir önemi yok aslında ancak ailem baskıcı o yüzden mecburum. İlk okul ve ortaokul kolay diye hep takdir almıştım, onlar liseyide böyle zannediyor ama kesinlikle değil de anlatamıyorum işte maalesef. Ortalamam yüksek olsun yeter kafasındayımda keşke anlasalar.

Hocam Malatyalı depremzede arkadaşımız vardı sınavlara giremediği için hepsini 100 girdiler bütün depremzedelere bunu yaptılar diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı