Take two, GTA 5'in toplamda 190 milyon ve RDR2'nin toplamda 57 milyon sattığını açıkladı

GTA 190 milyon sattıysa RDR2 nasıl 57milyon satmış ya😀 sanırım RDR2 biraz daha ağır ve herkese hitap etmediği için. Bir de GTA Online iyiyse ondanda olabilir😅 pek bilmiyorum Online'si nasıl.

GTA 190 milyon sattıysa RDR2 nasıl 57milyon satmış ya😀 sanırım RDR2 biraz daha ağır ve herkese hitap etmediği için. Bir de GTA Online iyiyse ondanda olabilir😅 pek bilmiyorum Online'si nasıl.
GTA'nın online tarafı var.
RDR2, GTA'ya göre daha az insana hitap eden bir yapıya sahip.
RDR2 daha yeni bir oyun.
RDR serisi GTA serisinden daha az popüler.

Şu an bile anlık olarak 100k oyuncusu var 2013 senesinin oyununa. Bir zahmet satsın yani. :D

Epic Games bedava verdiği zaman bile kaç saat siteye giremedim ben.:D

Şu an bile anlık olarak 100k oyuncusu var 2013 senesinin oyununa. Bir zahmet satsın yani. :D

Epic Games bedava verdiği zaman bile kaç saat siteye giremedim ben.:D

Çok çeşitli modların olması ve RolePlay'in çok fazla imkan sağlaması da etkili çok satılmasında. Öyle ERP ( Erotik ) fantezileri gördüm ki sunucularda, fiilen değil resmen oyunu yaşıyor millet.

Geri
Yukarı