Takım kıyafetleri satan yer önerisi

ayberkmv1

Decapat
Daha fazla  
Formula vb ile ilgili kıyafet yapan sayfalar biliyor musunuz? Takımların kendi sattıkları genelde yurt dışından olduğu için çok pahalıya geldiği için biraz alması mantıksız oluyor.

Orjinal arıyorsan takımların forma sponsorlarının sitelerinden alacaksın çakma arıyorsan Instagram hesaplarından bulabilirsin.

Orijinal arıyorsan takımların forma sponsorlarının sitelerinden alacaksın çakma arıyorsan Instagram hesaplarından bulabilirsin.

Orijinalini dediğim gibi yurt dışından getirmesi 1000 tl yi buluyor o yüzden sayfalardan almayı düşünüyorum bazıları daha farklı tasarımlar uyguladığı için daha güzel olanlarda oluyor ama adam akıllı bulamadım o yüzden sormak istedim.

Instagram'da FormasporF1'e bakın, ben zamanında Mercedes forması aldım oradan. Tek sıkıntısı 15 günde falan geliyor sipariş üzerine bastıkları için. İnceleyin, kafanıza yatarsa alırsınız.

Instagram'da formasporf1'e bakın, ben zamanında Mercedes forması aldım oradan. Tek sıkıntısı 15 günde falan geliyor sipariş üzerine bastıkları için. İnceleyin, kafanıza yatarsa alırsınız.

Gelmesinde sıkıntı yok bende zamanında monza Edition ceketi 15 gün beklemiştim, bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı