YouTube'da Takip Ettiğiniz Teknoloji Kanalları Nelerdir?

• Konuyu başlatan Zor Adam
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 3B
Z

Zor Adam

Ziyaretçi
Soru belli. YouTube'da hangi teknoloji kanallarını takip ediyorsunuz? Ben Technopat, Webtekno, Tekno Kıps, Onur Alp Aydın, Teknoloji'den Anlamayan Adam, adrianisen, Android Authority, iPhonedo, Marques Brownlee, PhoneArena, PhoneBuff, ShiftDelete.Net, TechRax, xdadevelopers, Tekno Seyir ve Uygulama Rehberi kanallarını takip ediyorum.(Ne de çokmuş ya?:D Bu kadarını kendimden ben bile beklemiyordum.:D) Siz de yazarsanız sevinirim.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat,Teknoseyir, İphonedo sıkça takip ettiğim kanallar. Alternatif olarak OyunPortal, Bülbül TV, Garbarius, Burak oyunda gibi sıkça takip ettiğim oyun kanalları da var. ShiftDelete.net, webtekno, teknolojiden anlamayan adam, ve Teknokulis arada sırada ne var ne yok diye göz attığım kanallar. (İphonedo, Technopat ve Teknoseyir üçlüsü candır.:))

Türkiye'de Technopat ve 1-2 kanal hariç doğru düzgün tarafsız bilgi veren yok. Webtekno desen bozmuş kafayı siber saldırılarla uydurup uydurup yazıyor, uydurmadıklarını alıntılıyor. Iphonedo desen adam Apple'dan başka birşey bilmiyor. Adamın dünyası Apple.

Adamın isminde bile İphone var. Bi zahmet Apple ürünlerine baksın. Oda farklı bir tarz. Herkes başka markaya bakarken o Apple'a bakıyor.

Adamın isminde bile İphone var. Bi zahmet Apple ürünlerine baksın. Oda farklı bir tarz. Herkes başka markaya bakarken o Apple'a bakıyor.
Tarafsız değil onu diyorum. Adama soruyosun 900tl civarında hangi telefonu alıyım diye Iphone 4 diyor. Herşeye Apple öneriyor. Bu zamanda Iphone 4 al diyorsa yanlış yönlendiriyor demektir.

Geri
Yukarı