YouTube'da Takip Ettiğiniz Teknoloji Kanalları Nelerdir?

• Konuyu başlatan Zor Adam
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 3B
Soru Cevap 3 videosuna bakarsan orada birisi 4S alayım mı diye soruyor. İphonedo'nun cevabı ise hayır. SC3'ü açarsan görürsün. @brk35 Konu tartışmaya gitmesinde :)

Technopat bence yeterli. Teknoseyir kalitesiz gibi. Güzel fakat adamlar konuşmayı bilmiyor bence. Recep ile Ali beyin konuşmaları çok daha akıcı ve güzel. Benim görüşüm boyle. Shifdelete.net benim gözümden düşeli baya bir süre oldu. İnceleme videoları kaliteli değil mesela. Bazen gereksiz boş muhabbet yapıyorlar fazlaca ve taraf tuttukları oluyor. Webtekno zaten biliyosunuz. :D Türk kanallar dışında klavye/fare, kasa, vb. şeyler için takip ettiğim bi kanal var "HardwareCanucks". Kaliteli kamera ile çektiği için ürünü daha rahat gözlemliyebiliyosun. Fakat genelde pahalı ve tabiki Türkiye de pek olmayan ürünler oluyor. Son olarak teknoloji ile alakalı ama geriden gelen, oldschool sevdam üzerine takip ettiğim " Lord Karnage" ve "Video Game Nerd" var. Pek konuyla alakası yok ama yazayım dedim. :)

Son düzenleme:
Technopat ve Teknoseyir'i takip ediyorum ve aboneyim... Webtekno'ya abone degilim ama gülmek icin arada bakiyorum tasla telefon falan kirmalar ilginc bir kanal. Ha birde GOT'deki kizin dekoltesini bir daha görürmüyüm diye arada check ediyorum... :ROFL::ROFL::ROFL:

Lakin teknopat'in yeri ayri özellikle Recep Baltas ve incelemeleri bana cok sicak ve icten geliyor... Insana teknolojiyi dahada sevdiriyor acikcasi... :)

Ha birde Mesut Cevik vardi o Edi, Büdü falan onlara ne oldu. Donanimhaber bence sosyal aglara cok gec adapte oldugu icin bitti ve tükeniyor bence. Kendi iclerinde bir cumhuriyet yaratmak istediler olmadi. :)

Neyse gevezeligim tuttu yine... :mutlu::kalp::ıslık:

Technopat bence yeterli. Teknoseyir kalitesiz gibi. Güzel fakat adamlar konuşmayı bilmiyor bence. Recep ile Ali beyin konuşmaları çok daha akıcı ve güzel. Benim görüşüm boyle. Shifdelete.net benim gözümden düşeli baya bir süre oldu. İnceleme videoları kaliteli değil mesela. Bazen gereksiz boş muhabbet yapıyorlar fazlaca ve taraf tuttukları oluyor. Webtekno zaten biliyosunuz. :D Türk kanallar dışında klavye/fare, kasa, vb. şeyler için takip ettiğim bi kanal var "HardwareCanucks". Kaliteli kamera ile çektiği için ürünü daha rahat gözlemliyebiliyosun. Fakat genelde pahalı ve tabiki Türkiye de pek olmayan ürünler oluyor. Son olarak teknoloji ile alakalı ama geriden gelen, oldschool sevdam üzerine takip ettiğim " Lord Karnage" ve "Video Game Nerd" var. Pek konuyla alakası yok ama yazayım dedim. :)
Benim de görüşüm bu yönde. Tekno Seyir'i aslında hiç takip etmem. Çok itici geliyorlar. Technopat bir tane.

Geri
Yukarı