Taliban heyeti Ankara’ya geliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Afganistan'daki radikal İslamcı Taliban hükümetinin Dışişleri Bakan Vekili Emirhan Muttaki, bugün Türkiye'de görüşmelerde bulunacak. Bu ziyaret, Taliban ile Türkiye arasındaki ilk temas olacak.

thumbs_b_c_13603599c7eacd9214ccba34b7848f42.jpg

Kaynak: Taliban hükümetinin Dışişleri Bakan Vekili Emirhan Muttaki Türkiye'ye geliyor

İllaki bir proje donmustur. Sonucta bu tarz yerleri Amerika/Rusya yonetir. Tarih boyu en cilgin Afganistan'i goruyoruz. Bende sahsen cok merak ediyorum ne olacak. Mesela US/RU nasıl bunlari saldi? Tamam hadi kazanamadilar falan falan ama bu adamlar extremist. Ellerinde olsa hemen cihat amacli saldirirlar. Yani cok derin bir konu binlerce sayfa yazarim ama oyle notification gelsin diye yazdim. Cok ilginc bir tarihe taniklik ediyoruz. Tamam fetih edilemeyen topraklar ama bu Amerika savas acicak gibi geliyor bana yani dah buyuk bir olayin sahnesindeyiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir arkadaşımız yabancılık çekmezler demiş, tam olarak öyle işte. Bu ülkenin Atatürkçü kesimi olmasa fikirlerini yaşatan bir örgütle aynı yapıda olurlar zaten.

Şimdi burası ekşi sözlük olsaydı fena şeyler yazardım ama neyse hesap GG olmasın. Zira ne desek GG.

Terör örgütleri yavaş yavaş dünyada bitiyor. Eskisi gibi kalmadı. Bunlar da en son bitecek olanlar belli ki. Ben böyle aptalca bir şey görmedim. Afganlar harbiden dedikleri gibi 500 yıl geriden geliyor. Bu herifleri destekleyen büyük bir beyinsiz vardı ki, başa kadar geçebildiler.

Terör örgütleri yavaş yavaş dünyada bitiyor. Eskisi gibi kalmadı. Bunlar da en son bitecek olanlar belli ki. Ben böyle aptalca bir şey görmedim. Afganlar harbiden dedikleri gibi 500 yıl geriden geliyor. Bu herifleri destekleyen büyük bir beyinsiz vardı ki, başa kadar geçebildiler.
Hocam bence bu kadar net konuşmayın. Aksi halde;
EDu733FX4AMlVUh.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı