Tamirci kazığı

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, geçen yıl anneme telefon aldık. Sonra paldır küldür kurcaladık. En sonunda babam da SIM kartını takalım dedi. Ben de yarın takarız en kötü telefoncuya taktırırız dedim. Beni dinlemedi. Hemen takmaya çalıştı. Sonra aklına ne estiyse artık kasayı açtı. Belki altlara koymuşlardır diye ekran filmini kopardı (eski telefonunda SIM kart yeri bataryanın altındaydı). Ben de odaya geldim bir baktım o an içime bir korku düştü. Açmaya çalıştım açamadım.

Ertesi gün telefoncuya götürdük parça yok dedi 1 hafta orada kaldı. En sonunda parça gelmeyince telefonu aldık geldik. Başka tamirciye götürdük. Adam telefonu yaptı, 1-2 defa test de etti, çalışıyordu. Sonra artık ne olduysa orada bir daha bozuldu. Adam bu sefer ekranı bizim eleman süpürdü çöpe attı dedi. Ben hiç inanmadım. Sonra ben eve geldim. Babam biraz daha orada kaldı.
Eve döndüğünde telefondan kalan tek şey arka kapaktı😐.

Babam 2-3 gün sonra servise gönderdi. Onlarda 350 TL almışlardı. (Pahalı mı ucuz mu ben 1 yıldır anlamadım🙂) aslında tamirciye birkaç defa tabletimi götürmüştüm adam yapıp vermişti acaba telefon sıfır diye mi parçalarını "çaldı"?

En azından telefon bu çileli hayattan kurtulmuş. Arkadaşımın 6500 SLI'de telefonunun arka kamerasını çalmışlardı tamirde. Benim de Note 2 cihazım tanıdık telefoncuda gitti.

Geri
Yukarı