Dost kazığı yedim

Anlattığınıza göre ilk başta kizla konuşmadığınız zaman da konuşmuyormuş. Dediğiniz gibi ise boş verin takmayin kafaniza.

Hayır o kız ile konuşmadan önce benimle konuşuyordu siz orayı yanlış anlamışsınız.
Bir yandan haksızsın madem konuşmuyor neden not yazıyorsun vur tekmeyi gitsin.

Ek olarak bir söz vardır.
Güvenme karaktersizin vefasına bugün över yarın söver.

Güzel sözmüş teşekkür ederim.

Bence biz değil sen yanlış anlatmışsın. Ya da yazdığın metinde kronoloji sırası bozuk. Neyse boş ver onu kiz için satan diğer gün düşmanlarınıda satar seni.

Zaten öyle yapar hocam.
Basit kanka arkadaşın o kızdan hoşlanıyor, sen o kızın sırasına oturdun, oda bunu ihanet olarak gördü. Çözüm basit; git arkadaşına o kızın sırasına o kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmek için oturdum falan de, seni sordum "hoş çocuk falan dedi" de. Böylece yumuşayıp seni affedecektir.

Evet arkadaşım o kızdan hoşlanıyor arkadaşım benimle hiç konuşmuyor konuşsa gidip açıklarım.
Arkadaşına sordun mu benimle neden konuşmuyorsun diye?

Evet sordum ama benimle hiç konuşmadı sadece bir kağıda sen çok yanlış bir şey yaptın diye yazıp kağıdı sırama fırlattı.
Sen de yarın sert şekilde bir kağıt rulo yap, içine yalnız olduk yanlış olmadık yaz arkadaşının kafaya fırlat.

Teşekkür ederim yarın deniyorum.
Arkadasın yanına oturdugun kızı seviyor olabilir mi? Belki de senin o kıza aasık oldugunu dusundu.

Bende öyle düşünüyorum.

Son düzenleme:
Zaten öyle yapar hocam.

Evet arkadaşım o kızdan hoşlanıyor arkadaşım benimle hiç konuşmuyor konuşsa gidip açıklarım.

Evet sordum ama benimle hiç konuşmadı sadece bir kağıda sen çok yanlış bir şey yaptın diye yazıp kağıdı sırama fırlattı.

Teşekkür ederim yarın deniyorum.

Bende öyle düşünüyorum.
Sadece konustuk falan de.

Sadece konustuk falan de.

Tamam yarın diyeceğim.
Dost kazığı pek olur.
Çıkarması güç olur.
Dostlarını iyi seç.
Sonra düşmanın olur.

Aynen öyle bugün yedim arkadaşım beni bir kıza sattı.
Ya abi bu türkolardaki telepatiyle iletişim tribini anlamıyorum. Dostum adama gidip sormak yerine neden teknoloji forumunda böyle bir konu açıyorsun. Sor adama eğer cevap vermiyorsa salla zaten senin verdiğin değeri o sana vermiyordur.

Adama soruyorum bana cevap vermiyor benimle konuşmuyor bu kadar ön yargılı olmayın.
Hmm, kız mı yoksa arkadaş mı?
Kız ile gidersen, 1 hafta sonra ayrılırsın.
Arkadaşını seçersen okulun sonuna kadar gidersin.
(%95)
Daha sonra hiçbirini görmezsin, anı olarak kalır.
Seçim senin, ben olsam kızı seçerim kanka.

Bence kız arkadaş.
Ben olsam kızı seçerim demeniz beni bitirdi xdd. Seçilecek kişi malum tabii.

Ben kızı seçiyorum.
Bende bir kere yedim bu kazıktan tadı çok acıydı gözleri yaşartıyor.

Bende bugün yedim maalesef öyle.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı