Dost kazığı yedim

Bir daha hiç kimse ile sosyalleşmeme kararı aldım, Technopat Sosyal dışında.
Hocam lütfen bu tarz cümleler kurmayın. Tabii ki de sosyalleşeceksiniz. Bir arkadaşınız ki bence sözde arkadaşınız bunu yaptı diye hayata küsecekseniz, karşınıza çıkacak diğer sorunlarda nasıl tepki vereceksiniz çok merak ediyorum ve adınıza korkuyorum.

Çok büyük bir olay değilmiş ama o bir şarki atınca benim de aklıma bu geldi. Güzel bir tesadüf bu şarkıda da bahsi geçen yer 00:54.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3 kere satılmış biri olarak seni anlıyorum. Kafaya takma sakın. Demek ki iyi bir insan değil aksine karaktersiz bir insanmış. En azından gerçek yüzünü gördün. Onla olan bütün iletişimini kes. Böyle insanlardan hayır gelmez.

Muhtemelen 15-17 yaşında bir ergen. Allah'a da inanmıyor normaldir. Böyle kişilerle arkadaş olma. Ben 14 yaşındayım uzun senedir olan arkadaşlarım dışında kimseyle konuşmuyorum.

Allaha inanmak zorunda mı ne alaka kardeşim?
Ne anlatıyorsun?

Muhtemelen 15-17 yaşında bir ergen. Allah'a da inanmıyor normaldir. Böyle kişilerle arkadaş olma. Ben 14 yaşındayım uzun senedir olan arkadaşlarım dışında kimseyle konuşmuyorum.

İnsanları allaha inanıyor inanmıyor diye ayrıyor musun ne alakası var konuyla insanlarla inançları için arkadaş oluyorsan yazık sana.

Yeni konular

Geri
Yukarı