Dost kazığı yedim

Öyle arkadaşları sil hayattan iki kızla konuşunca ooo diyenleri çıkar hayatından. Valla önüm açıldı herkesle sohbet edebiliyorum kimse birşey demiyor. Öyle kişileri sil.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Her değer verdiğimiz insanı kağıt atarak taciz edelim o zaman. Söz konusu arkadaş rahatsız olmuş ve yanlış olduğunu belirtmiş. Aynı hareketi sana yapsa tepki vermez misin? Konuşmak istemiyorsa ısrar etmenin, zorlamanın anlamı ne?

Ayrıca, ben burada kazık görmüyorum. Bunun dost kazığı olduğunu iddia eden varsa hayatında hiç kazık yememiştir.

Bu tür boş konular neden açılır bilmem. Başka daha ilgili forumlarda konu açılabilir bence teknoloji sitesi forumunda konu açmak yerine.

Bu tür boş konular neden açılır, bilmem. Başka daha ilgili forumlarda konu açılabilir bence teknoloji sitesi forumunda konu açmak yerine.
1634142514756.png

@ubiquitous, arkadaşın daha yaşı küçük. Ona göre büyük bir şey olabilir, kaldı ki değer vererek sevdiği birisi demek ki. Bir kız için satması zoruna gitmiş, anlamanızı da beklemiyorum.

Eki Görüntüle 1188517

@ubiquitous, arkadaşın daha yaşı küçük. Ona göre büyük bir şey olabilir, kaldı ki değer vererek sevdiği birisi demek ki. Bir kız için satması zoruna gitmiş, anlamanızı da beklemiyorum.

Konu dışının da bir sınırı olmalı bence. Ben ne konular gördüm ya örnek vermek dahi istemiyorum umarım anlarsınız.

Anlamanızı da beklemiyorum.

Derken?

Geri
Yukarı