Çözüldü Tamirden sonra iPhone 11'de performans düşüklüğünün sebebi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Salvatorio

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi iPhone 11 tamirden sonra performansı düştü. Mesela uygulamalarda kasılmalar oluyor. Oyunlarda donmalar oluyor. Yarın tamirciye sormak için gideceğim fakat önceden size sorayım dedim bilgi almak için. Bir çözümü var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Biraz geç döndüm kusura bakmayın. Ekran değişimi yapıldı. Acaba parça değişimi falan mı gördü ondan korkuyorum.

Sorun değil hocam. Kasılmalar veya donmalar acaba dokunmatikten olabilir mi? Yani dokunmatik yüzünden size öyle geliyor bence. İşlemcidir IPhone'a güç veren performansını sağlayan. Bunu sökse veya zarar verse zaten cihaz açılmaz. Uydurmasyon bir ekran takmış olabilir.
Biraz geç döndüm kusura bakmayın. Ekran değişimi yapıldı. Acaba parça değişimi falan mı gördü ondan korkuyorum.

Sorun değil hocam. Kasılmalar veya donmalar acaba dokunmatikten olabilir mi? Yani dokunmatik yüzünden size öyle geliyor bence. İşlemcidir IPhone'a güç veren performansını sağlayan. Bunu sökse veya zarar verse zaten cihaz açılmaz. Uydurmasyon bir ekran takmış olabilir.

Çözüm
Anladım hocam. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı