Steam Tanımadığım biri 50 dolar attı ve e20 hatası verdi

Eğer size link attıysa, ki öyle olmuştur; Steam'de DM'den bakiye gönderilemiyor. Sazanlandınız. Tebrikler.
Şifrenizi değiştirin.

Ayrıca Steam'de satın aldığınız en eski öğeyi, net fiyatını, o öğeyi aldığınız kartın altyapı markasını(Mastercard/Visa vb.), o kartın son 4 hanesini ve Steam'de satın alımda kullandığınız fatura adresinin bütün bilgilerini bir yere kaydedin.

Eğer hesabı kaybederseniz büyük yardımı olacak.

bunu attı

50 dolar deyince gözüm dondu
Aynısını bana da atmışlardı ben kanmamıştım tabi ki.

Hayır e20 hatası verdi giremedim
Hata verip giremediğiniz için bir ince yırtmış olabilirsiniz. Sadece linke tıklayınca bir bilgi akışı oluyorsa orasını bilemicem, fakat muhtemelen siteye giriş yapabilseydiniz steam bilgilerini falan isteyecekti site. Siz şuan direk şifrenizi falan değiştirin, steam desteğede durumu iletin şimdiden.

Hata verip giremediğiniz için bir ince yırtmış olabilirsiniz. Sadece linke tıklayınca bir bilgi akışı oluyorsa orasını bilemicem, fakat muhtemelen siteye giriş yapabilseydiniz steam bilgilerini falan isteyecekti site. Siz şuan direk şifrenizi falan değiştirin, steam desteğede durumu iletin şimdiden.
Ben anlamadım ki giremedim derken şifreyi girip mi hata vermiş, yoksa sayfa hiç mi yüklenmemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı